Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéssel vagy módszerre...

>>|BEAN|<< kérdése:

Milyen edzéssel vagy módszerrel tudnék segíteni ezen? Nagyon rossz. Kerlek segits ha tudsz!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok es fiú.

rendszeresen sportolok heti 3szor etestenkent gyakran nyomok 100 fekvot (termeszetesen egyben nwm mwgy max 50-60) de egyre ritkábban mert nem látom eredményét ..

es néha reggelente futok bár az utobbi idoben egyre kevesebbet csak edzesre jarok be es ritkabban visz ra a lélek futni..

A problema hogy eleg nagyok a mellbimboim ezaltal olyan mintha hájas lennék es lógna .. mielott kinevetnel komolyan kerdezlek


Ha edzek vagy hideg van megfeszul a bőr összerándul és teljesen normális de ha melegebb van és csak ülök mondjuk akkor rossz rá nezni.


Mi az ami segíthet?

Köszönömly válaszokat.



#edzés #fekvőtámasz #mellizon #nnyár
2015. márc. 16. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy nem attól lóg a melled, mert nagyon a bimbóid, hanem attól, hogy zsíros.

Tedd rendbe az étrendedet és eddzél rendesen.

A napi 100 fekvőtámasz, meg hogy reggelente futsz valamennyit nem sokat számít, ennyivel nem fogod megúszni.

2015. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A futás meg az edzés nem sokat változtat (vagy legalábbis nem olyan gyorsan), ha mellette szemét kajákat eszel és sokat. Az étrenden is változtatni kell.
2015. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Heti ketszerharomszoras kemeny edzesen vagyok olyan sportban ami kifejezetten erositi a kart. Ezt kihagytam! A sport nem kicsit resze a mindennapjaimnak. Plusz heti egyszer masfel ora foci.
2015. márc. 19. 21:16
 4/6 A kérdező kommentje:
*haromszor ket oras
2015. márc. 19. 21:17
 5/6 anonim válasza:
az étrendeden kéne változtatni. Én ajánlom a www.kaloriabazis.hu weboldalt ahol betudod állítani a saját célodat,plusz nyomon tudod követni az étrended.Egyébként osztom az előttem szólók véleményét,bármennyit sportolhatsz,ha előtte,utána (közben:D) tolod magadba a sok csokit sütit meg gyorskaját.
2015. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem jellemző rám a nassolós gyorskajálás! :)


Nekiálltam rendszeressé tenni a futást,edzést. 4 kilónak intettem búcsút, látszik az eredmény



köszi a válaszokat!

2015. ápr. 12. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!