Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem csinálni az air...

Elkezdtem csinálni az air allert nevü edzésprogramot (5. héten tartok) és azt veszem észre magamon hogy kicsit nehezebben mozgok talán kicsit kordinálatlanabb is lettem pedig nyuútok utána rendesen mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ha van olyan aki már végigcsináltairhatna véleményt a programról.

2015. ápr. 5. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem is csodálkozom.....Nem is lett volna érdemes elkezdeni.

Èn is meg akartam csinálni, még anno, de UTÁNAOLVASTAM, és mondták, hogy nem érdemes elkezdeni. Tönkre teszi az izületeidet. Ha rám hallgatsz most rögtön abba hagyod, ez nem gyerekjáték. Elöbb utóbb a kosarazástól (bár nem tudom, hogy azt játszod-e), úgyis tönkre megy a térded, minek rövidítenél ezen az idön???!!!

Ha edzés kell, hogy nagyobbra ugorj, akkor mindig csak a gyürüt próbáld elérni, én is azt gyakoroltam, s mostmár megy a zsákolás.

Remélem segítetem :)

2015. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a gyűrű elérése simán megy sőt de itt elagadtam és a labda még pont nem fér be
2015. ápr. 6. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csináld addig amíg be nem megy. Nem fog egyik napról a másikra.
2015. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy tudtam "megtanulni" zsákolni hogy sokat edzettem vádlira. Főleg lépcsőztem és padkán, vagy lépcsőn lábujjhegyre álltam, esetleg ugrálva is. Rendesen megnőtt a vádlim tömege és már tudok zsákolni. Szerintem hagyd ezt az edzésprogramot igaza van a többieknek nagyon koptatja az ízületeket.
2015. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!