Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok, jó izomtömeg...

Ajánlanátok, jó izomtömeg növelőt?

Figyelt kérdés
3 hete edzek, Hyper Mass 5000-et szedek. 78 kiló voltam, ami felment 82-re, viszont, 13 órában fizikai munkát végzek, és sokszor nincs időm enni, ami miatt fogytam 2 kilót (kiegészítő mellett) Tudom, hogy figyelni kell, hogy rendesen egyek, de izzadok egész nap, és ilyen alkat is vagyok. 1-2 nap alatt le tudom dobni a kilókat. Mi lenne a jó megoldás erre a problémára?

2015. ápr. 18. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő csak edzés után kellene, mert cukros tápkiegenek nincs helye napközben. Vegyél külön proteint és ahhoz tegyél edzés utánra gyors ch-t, napközbenre meg teszel hozzá pl zablisztet.
2015. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TallandThin Boy ***** válasza:
Esetleg myomax hardcore, abban alig van cukor. Igaz nem olcsó mulatság.
2015. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Úgy kezdődik a felsorolás, hogy maltodextrin. ÉS ami elöl van, abból van legtöbb, ezt így kell feltüntetni. Igaz, hogy ezt nem cukorként írják a gyártók, ezzel is trükközve, de attól ez egy félcukor és szinte ugyanolyan gyorsan szívódik fel, mint a dextróz, hirtelen emelve a vércukorszintet. Szóval én ezt sem ajánlom napközbeni bevitelre.
2015. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Protein. Oké. Esetleg gyártót, vagy egy konkrét fajtát mondanátok? Bioteches cuccok, vagy más ami hatékony? Köszi előre is! ;)
2015. ápr. 18. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Biotech is jó, onnan: Nitro pure whey gold. Scitec: 100% whey protein prof. Nálam most MHN Wheyprotein megy, de rengeteg jó van, kb 600 márka van a piacon.
2015. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ez önmagában, a vitaminok mellett elég, vagy kell mellé a táplálék kiegészítő ugyanúgy?
2015. ápr. 18. 17:41
 7/10 TallandThin Boy ***** válasza:

#3 Köszönöm a javítást én csak arra emlékeztem, hogy mennyit írnak a ch tartalomból cukornak, de ezek szerint ezt sem szabad elhinni.


Egyébként fehérjével tényleg jobban jársz, ch-nak meg mehet mellé zab, ha gondolod.

2015. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ch-nak edzés utánra a proteinhez dextróz vagy malto. Vagy ezek keveréke, pl biotech carbo x vagy scitec carb-f.

Napközben meg zabliszt a proteinhez vagy carb-s.

2015. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Montizsolt: Köszönöm, megfogadom a tanácsod!
2015. ápr. 19. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2015. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!