Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csukló fájdalom esetén mi a...

Csukló fájdalom esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem neki a súlyzós edzésnek, 1 hónapig előtte saját testsúlyos edzést végeztem. Heti szinten 2-3 alkalommal futok is(4-5 km/alkalom).

Utóbbi napokban a csuklómban behajlításkor, kifeszítéskor fájdalmat érzek.(Néha kattog is, de az elenyésző).

Hétfőtől 1000 mg glükozamint és 800 mg MSM kapszulát tervezek beszedni.

Heti 4 edzést végzem, teljes testeset, magasabb ismétlésszámmal, kevésbé megterhelő súllyal.

Pihentessem a csuklómat? ha igen meddig?Vagy lehet ettől függetlenül még edzeni, csak óvatosabban?

19F

Ja, használok kesztyűt, mert szeretném elkerülni a bőrkeményedést(leendő masszőrként)

(Csuklófájdalmam miatt aggódom(mint leendő masszőr))



2015. ápr. 25. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha magamból indulok ki, akkor semmi.

Idővel megerősödik.

2015. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom kétkezes bicepsznél / scott pados bicónál jön elő.
2015. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

scott padot nem használok, kétkezes bicót állva tolom :)

Érdekes, hogy közben, amíg csinálom nem fáj, de utána, a hétköznapokban igencsak érzem...

2015. ápr. 25. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbál helyette váltott karú bicepszet állva egykezesekkel. Nekem ez bevált. De idővel meg fog erősödni.
2015. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd hozzáerősödik a csuklód :D Az esetek 99%-ban nincs semmi különösebb baj, csak a csukló nem szokott még hozzá a terheléshez.
2015. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most így 8 hónappal később kijelenthetem(lekopogom), hogy nincs semmiféle csuklófájdalmam.

Az izületvédők szedését követő 15-20. napon teljesen abbamaradt.

Mai napi szedem őket

2015. dec. 23. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!