Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ebből ez hogyan lehetséges?

LePeDő kérdése:

Ebből ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Most kb olyan az alkatom, mint itt a középső képen: [link]

De egy ilyen típusú testet szeretnék valamiképp elérni: [link] illetve [link]

Szóval nem dagadó izmokat szeretnék meg semmi kockahas, csak vékonnyá, széppé és ruganyossá szeretnék válni, mint a képen látható nők.

Természetesen nem azonnal akarom, tudom, hogy lassú és erőfeszítéssel teli az út, de az elhatározás már megvan, csak a hogyannal nem vagyok még tisztában, hiába olvastam utána több helyen is, egymással ellentétes dolgokat is olvastam.

Az érdekelne, hogy pontosan mit kéne tegyek a célomért étkezés és sport (konditerem) terén, úgy hogy eddig csak aerobicra jártam, a kondigépeket még nem igazán ismerem? Szóval hogy fejlődhetnék idáig?



2015. máj. 7. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Dagadó izmaid soha nem is lennének koksz nélkül. Egy nőnek soha nem lesz nagy izma, mivel 1/25 annyi tesztót termel, mint egy férfi és még nekünk sem nagyon megy.:)

Akiket látsz nőket dagadó izmokkal, azok nem naturálok. Szóval ezen ne aggódj.

Egyébként meg szálkásító diéta kell, heti 3-4 komoly súlyzós edzés és mellé heti minimum 3-4 aerob edzés.

Google: alapismeretek. Olvasd el, alul van tovább gomb is.

2015. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy a második képen lévő csaj nem is kicsit izmos :) boldog lennék, ha ennek a közelében lehetnék
2015. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De mindegyik csak kicsit izmos. Aki szerintem izmos az pl Dana Linn Bailey. :)
2015. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jó, tény, hogy ő már egy másik kategória :)
2015. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a linkelt képen a lányok éppen hogy izmosak, de nagyon szépek. Ez simán hozható jó genetikával.
2015. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mellimplantátumon is gondolkoztál már? Vagy valahogy már meg lehet mókolni a genetikát, hogy a szervezeted szelektíven alakítja a testzsír százalékot? Hasra 0%, mellre 100%?
2015. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!