Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a magas tesztoszteronszint...

Mik a magas tesztoszteronszint tünetei?

Figyelt kérdés
Gugliztam persze, de egyik helyen azt írják, hogy magasabb szinttel idegesség, önbizalom és fokozott koncentráció jár. Másik helyen meg nyugalom van írva ilyen szinthez.
2015. máj. 11. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy sokkan nagyobb önbizalom és önbecsülés, viccen kívűl :) A tükörben is sokkal jobbnak látom magam, mint eddig, a forma is jobb lett. Egész nap áll a szerszám, sokkal nagyobb sperma termelés, fokozottabb szőrnövekedésm főleg az arcon észrevehető, heti 2x borotválkozol a szokásos 1 helyett. Nagyobb szexuális étvágy és néha elkap egy bizonyos adrenalin, amikor nem bírsz magaddal, olyan erősnek érzed magad, hogy egy teherautót is felemelnél úgy érzed. Fokozott erőnövekedés és kitartás.


Ezeket tapasztaltam.

2015. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit írsz előző, teljesen logikus:


"A tükörben is sokkal jobbnak látom magam, mint eddig, a forma is jobb lett. Egész nap áll a szerszám, sokkal nagyobb sperma termelés, fokozottabb szőrnövekedésm főleg az arcon észrevehető, heti 2x borotválkozol a szokásos 1 helyett. Nagyobb szexuális étvágy és néha elkap egy bizonyos adrenalin, amikor nem bírsz magaddal, olyan erősnek érzed magad, hogy egy teherautót is felemelnél úgy érzed. Fokozott erőnövekedés és kitartás."


->"Én azt tapasztaltam, hogy sokkan nagyobb önbizalom és önbecsülés, viccen kívűl :) "


Vagyis az nem feltétlen a magas tesztószint eredménye, hanem a magas tesztószint eredményei hatnak ki rád;) .

2015. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
És tesztoszteronszint növelésre mit szedtek?
2017. ápr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!