Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hihetetlenül formátlan a...

Hihetetlenül formátlan a testem . Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Több éve járok konditerembe , egy pár hónapja az étrend is tökéletesítve lett . A problémám nem a méreteimmel vannak , mert bár nincs nagy bicepszem vagy combom , de meg vagyok vele elégedve . A problémám, hogy egyszerűen szörnyen formátlan vagyok . Szemből egyáltalán nem látszik hogy edzem , az egész testem egy nagy cső . Oldalról egy kicsit lehet látni de az is akkor ha kihúzom magam mint egy idiota .

Pólóban nem vészes a helyzet annyira de nem is a legjobb .

Nem az kellene hogy nagy darab legyek csak kicsit karakteresebb . Pl egyik haveromnak nincs ekkora tömege de az egész kiállása sugározza a fittséget , a robbanékonyságot . E helyett én olyan vagyok mint egy hentes .. Pedig vékony vagyok mert 186 cm 80 kg .. Csak ormotlan vagyok mint egy kólásüveg .. Tippek ?


2015. máj. 30. 11:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ez genetika, széles váll, keskeny csípő ellen nincs esélyed :/

Nekem meg az arányaimmal van baj :D 19 éves létemre 51-2es karjaim vannak, de mell, alig. Ugyanígy hát....... Az sincs. Ez full genetika. Gondolj a C kategóriás emberekre, négerekre, milyen könnyen izmosodnak :)

2015. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Akkor négernek kell lennem ... Lehet egyszerűbb lesz mint formásnak :D köszi
2015. máj. 30. 11:24
 3/23 anonim ***** válasza:
Az arányaid a genetikádon múlnak, de azért edzéssel sokat lehet rajta javítani. Eddig nem volt étrended, valószínűleg nem is fejlődtél úgy, ahogy kellett volna. Tudod mit mondott erre a Schwarzi? Odaállsz a tükör elé, megnézed, hogy hol nincs izom, aztán oda pakolsz :) Nagyjából ennyi a titok :)
2015. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A négerek se különlegesek, köztük is van dagadt meg sovány is. Nekik is lehet rossz genetikájuk. Kérdező milyen edzéstervet követsz? Az alapgyakorlatokra kell a hangsúlyt fektetni elsősorban. Ezek adnak egy jó alapot. Például a tolódzkodás, húzódzkodás ki kellene, hogy szélesítsen, akármilyen a csontozatod. Ha már megy 4x10 ezekből, akkor már lehet súllyal csinálni. A guggolás is nagyon fontos, ez adja az alsótested tömegét. Esetleg edzhetsz nyakra is, különböző hídtartásokkal ahogyan a birkózók is. Ezt csak azért mondtam, mert egy vékony nyak rengeteget ront az összképen. Nyakat pedig nagyon óvatosan terhelj, mert eszméletlen sérülékeny.
2015. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A négereknek sokkal lazább az izompólyájuk genetikailag, ettől még ha nem edzenek tényleg soványak vagy kövérek lesznek.
2015. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek rendesek vagytok !! Edzéstervem heti 4 osztott . Mell-bi hát-tri váll láb.

Rámegyek az alapokra akkor inkább .

2015. máj. 30. 12:08
 7/23 Titusztitusz ***** válasza:
A problémádra nagyon egyszerü a megoldás:CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a válladra-felsőtestedre helyezd a hangsúlyt az edzés során, és MINDEN IDŐDET-ENERGIÁDAT a vállak és a felsőtest edzésére koncentráld...
2015. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A vàllam az nagyon gyenge . Alig alig tudom meg edzeni . Ezzel lehet akkor a baj . Koszonom :)
2015. máj. 30. 12:26
 9/23 Szergej55 ***** válasza:
Amúgy a c kategóriások nagy része kokszol, amikor formában van, de mindig valami tízezres olcsó szarral, így aztán hamar elmúlik a jó forma ott is. Meg komolyan: látott valaki nagy testtömegű "gyúrós" nem ma barnultat kockás hassal? Én mindig csak dagadtat láttam, akármennyire is legyen izmos.
2015. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Pedig ha széles vállakat, férfias formákat akarsz, akkor nincs más megoldás, MINDENKÉPPEN neki kell esned a vállak/felsőtest edzésének, és amíg nem érsz el látható javulást, és elégedettséget, addig minden más testrész edzését ajánlatos hanyagolni...CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a vállakat erősítsd MINDEN ENERGIÁDDAL...Aztán majd ha már a vállaiddal elégedett leszel, akkor esetleg jöhet majd a többi testrész is...De csak akkor...
2015. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!