Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő kell ahhoz, hogy...

Mennyi idő kell ahhoz, hogy látszodjon a lábamon, keemen az izom, es a hasamon minimum felesleg legyen? 16L,172cm 52kg

Figyelt kérdés
Kondiba fogok járni nyáriszunettől.A kezemen nincs izom a lábamon meg felesleg van. Egészségesen táplálkozom.Szeptemberre szeretnék szemmel látható változást..lehetséges ez??

#edzés #kondi #te1stformálás
2015. jún. 11. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak kezdd el, aztán jön az eredmény. Ne sürgesd. Amúgy szerintem elég vékony lehetsz 52 kilóval ehhez a magassághoz. Én 176cm vagyok 64kilóval és nem mondanám, hogy van rajtam felesleg. Mondjuk tény, hogy gyerekkorom óta sportolok.

23N

2015. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is vékony lehetsz! Én 177 centihez vagyok 63 kg körül, és szintén vékonynak számítok. Kezdj el szépen lassan tömegelni, rendesen súlyokkal edzeni, és szeptemberre azért valami már látszódni fog! Egy jó formához kell minimum egy év, de pár hónap alatt is látszódni fog azért!

30\N

2015. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!