Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pillanatnyilag 61 kg vagyok,...

Pillanatnyilag 61 kg vagyok, szeretnék lefogyni minimum 5-6 kg-ot hiper szuper gyorsan, mondjuk 2 hét alatt. Legfőbbképp a hasamon van, meg a combomon felesleg. Hogyan foggyak le torna gyakorlatok, meg fogyókúrák segítségével?

Figyelt kérdés

#turbófogyókúra
2012. jún. 4. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

dr steinberger méregtelenítő kúra, 5napos. neten nézd meg. nekem 5 kg simán lemegy ez alatt. ez jó alap a diétához.persze ha másnap megeszel egy fazék töltöttkáposztát akkor vissza is ugrik vagy 2kg :) szóval utána szépen diéta. nekem ami még bejött: reggelire fitt-foma tea,pirított abonettel,sonkával,sajttal. sok gyümölcs,este fehérjeturmix. ebédet normálisan ettem,de vettem be hozzá almaecet kapszulát


ha még tornázol is hozzá,akkor feszesebb is leszel

2012. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi idő alatt normálisan sehogy.
2012. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
tornagyakorlatokat felejtsd el, ide aerob mozgás kell ( heti 3-4 minél hosszabb futás, bőven egy órások ), normális liszt és cukormentes diéta, sok fehérjével, napi 3l mentes ásványvíz. 5Kg le fog menni, de annak nagy része vízfelesleg a szervezetedből. Ennyit lehet elérni 2hét alatt egészséges körülmények között.
2012. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg az egészséges és tartós fogyás, az első hetekben lemehet több is, de az nem zsír. Persze lehet ennél gyorsabban is fogyni, pl. koplalással, csak van egy pár hátránya: utána visszahízod mert belassult az anyagcseréd, rohadt egészségtelen, illetve hiába leszel így könnyebb, attól még nem lesz jobb az alakod, mivel az izmaid is eltűnnek.

[link]

Itt számold ki, mennyi kalóriát kell enned, ezt tartsd be, ezenkívül heti 3-5-ször 1 óra futás, bicikli vagy úszás, görkori, ugrókötél. Emellett mehetnek a tornagyakorlatok, ha van még rá időd.

2012. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:) Sok használható tanácsot adtatok!Aranyosak vagytok(:
2012. jún. 5. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!