Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél hónap alatt tudnék lapos...

Fél hónap alatt tudnék lapos vagy kissé kockás hasat? Többi lent

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, vékony testalkatú, nem sportolok. Viszont a hasam alsó részén van egy kis zsír a vékony alkatom ellenére.

Már 1-2 hete edzek itthon, felülések, súlyzózás, ameddig jól esik.

Felüléseket csinálok, ameddig jól esik, kb. 50-60 darab, ezután oldalsó hasizomgyakorlatok, plank. Már érzem, hogy erősödött a hasam, de az a kis zsírréteg még mindig ott van. Olvastam, hogy kardió is kell a zsírégetéshez, ezért mostanában napi 2 órát kimegyek sétálni, illetve edzés közben ugrálni is szoktam.


Még valami. Van egy kis tokám, sajnos oda is hízok. Ha edzek, akkor az magától el fog tűnni vagy külön gyakorlat kell oda is?


Még egy dolog. Nem vagyok valami hajlékony. Hogy meg tudjak maradni sarokülésben több percig úgy, hogy ne fájjon, van valami nyújtógyakorlat vagy üljek úgy sokat és akkor tovább fogom bírni?


Táplálkozás terén még annyit, hogy nem eszem sokat, előző héten volt, hogy napi 1x kajáltam. Olvastam, hogy sok vizet vigyek be. De akkor is van egy kis hasam, amit le szeretnék adni, illetve jó lenne, ha legalább csak egy kicsit, de látszódna valami izom



2015. jún. 14. 02:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig jól esik :D aranyos vagy.
2015. jún. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ameddig jól esik :DDDDD


Egyszer megkérdezték Mohamed Ali-t, hogy hány felülést szokott csinálni. Ezt válaszolta: Nem tudom, mert csak akkor kezdem számolni amikor már fáj.


napi 1 kaja, toka edzés, ugrálás...ez tuti troll, ilyen nem létezhet.

2015. jún. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, kb két hét és már emlékezni se fogsz rá, hogy valaha volt ilyen törekvésed.
2015. jún. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

google:

sárga kapszula, alapismeretek

2015. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiam megjött a strandszezon és edzenénk?

Nem ilyenkor kell edzeni

2015. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy nulla az elképzelésed. Hagyd abba amit most csinálsz és kezd el csinálni rendesen. Google -> Sárga kapszula -> Letölt -> Olvas
2015. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tokára külön gyakorlat? Hehe. Ez tetszik. :-))
2015. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emberiség pusztulása elkezdődött
2015. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!