Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért szólják itt le azokat,...

Miért szólják itt le azokat, akik tömegnövelő port szednek?

Figyelt kérdés

Általában egyből azzal jönnek, hogy magában nem ér semmit, inkább az étkezést tegye rendbe, meg hogy hűűű azért mennyi csirkemellet meg rizst kaphatna, számolja ki!

De ha egyszer nem tud megenni annyi csirkemellet!! Szerintem pont azért szedi a többség, mert szilárd kajából annyit nem tud bevinni, és nem lustaságból. Hiába akarna ő megenni 5 tonna csirkemellet, ha már a második falattól hányingere van.

Persze aki könnyen tud zabálni, az úgyse érti ezt meg, hogy mi az, hogy valaki nem tud enni.

A porral pont azt váltják ki, hogy könnyen lecsúszik, és megvan ugyanaz a mennyiség, mint a szilárd kajában.


2015. jún. 18. 11:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
A tömegnövelők nagy részében a fehérje se valami jó, egy tejsavóval sokkal többre mész (még annál is befigyel az amino spiking, akkor gondolhatod mi lehet a tömegnövelőknél...).
2015. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan értjük amit a kérdező hisz, csak azt nem értjük, miért fontosabb egyeseknek a lassú de biztos fejlődésnél a kettes típusú diabétesz kialakítása...
2015. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 Tyler913 ***** válasza:
100%
Talán azért szólják le a tömegnövelőket,mert a legtöbben ők is végigjárták ugyanazt az utat,mint te. Talán régen ők is százezreket költöttek tömegnövelő porokra,mert a reklámok elhitették velük,hogy ez kell a nagyobb izmokhoz,miközben a nagy részük egyszerű cukros lötty kis fehérjével,ami legfeljebb zsírt hoz. Talán egy idő után rádöbbentek,hogy a kiszámolt,szilárd étrend mennyivel jobb,az évek során hozzászoktatták magukat a nagyobb mennyiségekhez (ami a valóságban közel sem olyan sok kaja,mint gondolod),és megtapasztalták az eredménykülönbséget. Talán ezek az emberek épp ott próbálnak megóvni másokat attól,hogy feleslegesen dobják ki a pénzüket olyan termékekre,amelyekre nincs szükségük.
2015. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
12. Ki beszél itt lassú fejlődésről? Ha csak szilárd kaját eszem (azt megválogatva), de csak annyit, amennyit bírok (úgfy hogy full telée vagyok), semmit nem fejlődnék. Ezért kell mellé még a tápkieg. Mondom, ti abból indultok ki, hogy bárki tud bármennyit zabálni.
2015. jún. 18. 11:21
 15/61 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó tömegnövelőd 30-35% fehérje és 50-60gr ch tartalommal, ezzel akarsz kiváltani egy étkezést. A logikád, hogy ez kb 15 deka csirke és olyan 80 gr rizs. A gond csak az, hogy a tömegnövelő gyors felszivódású fehérjéból és cukorból áll, ha étkezés helyett iszod zsirosodsz a nagy inzulin reakciótól, és cukorbeteg is lehetsz, ha napi szinten iszod. Amit te keresel, azaz MRP, nem pedig tömegnövelő. (Persze ennél sokkal olcsóbb, ha mondjuk fehérjét és zabot összekeversz és azt iszod meg, ezzel kiváltva egy étkezést)
2015. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
13. Tudom hogy jobb a szilárd kaja, de értsd már meg hogy valaki egyszerűen nem tud enni annyit, amennyi kell(ene) a fejlődéshez! Na jó, feladom. Akkor mostantól csak csirkemellet eszem, semmi tápkieg, de ha semmit nem fejlődöm, az a ti hibátok! :D
2015. jún. 18. 11:24
 17/61 A kérdező kommentje:
Mondtam már, hogy pl nem ebéd helyett eszem, mert eszek rendesen (már amennyit bírok), de tudom, hogy az kevés, ezért még iszok melé tápkieget is. Nem a kaját váltom ki vele, hanem az mellé!
2015. jún. 18. 11:28
 18/61 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hirtelen mindenki szilárd kajából viszi be a megfelelő mennyiséget, de egyébként reggel zabhoz, edzés után és este túróhoz is megy a fehérje nekik.
2015. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 Tyler913 ***** válasza:
100%

Nézd,én nem tudom,te hogy és mennyit eszel. Csak néhány dolog a kajával kapcsolatban: hacsak nem vagy extrém ektomorf,közel sem kell annyi szénhidrát,mint amennyit a magazinok írnak. Valójában naturálon a legtöbb embernek már 4g/tskg is simán elég lehet. Ez egy 80 kilós ember esetén 320 g ch.


Ez öt étkezésre elosztva 64 g. Az tudod,mennyi? Egy marék rizs,vagy egy tál zabpehely.

Rengeteg módszer létezik arra,hogy könnyebben lehessen szilárd kaját enni. Zöldséggel együtt,különböző öntetekkel megtámogatva sokkal jobban csúszik a rizs.

Ha ektomorf vagy,ehetsz nyugodtan tésztát is. Vagy épp ott van a köles,viszonylag kis mennyiségű cuccban rengeteg a szénhidrát.


Nagyon sok mindent lehet csinálni annak érdekében,hogy elég szilárd kaja menjen. Tőlem persze ihatod tovább a tömegnövelőt,csak az eredmény kétséges. Ennyi erővel csokit is ehetnél.

2015. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
15ös vagyok, ezért írtam, hogy igyál fehérjét zabbal, vagy vegyél MRP-t (bár ez drága és nem éri meg szerintem).
2015. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!