Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért szólják itt le azokat,...

Miért szólják itt le azokat, akik tömegnövelő port szednek?

Figyelt kérdés

Általában egyből azzal jönnek, hogy magában nem ér semmit, inkább az étkezést tegye rendbe, meg hogy hűűű azért mennyi csirkemellet meg rizst kaphatna, számolja ki!

De ha egyszer nem tud megenni annyi csirkemellet!! Szerintem pont azért szedi a többség, mert szilárd kajából annyit nem tud bevinni, és nem lustaságból. Hiába akarna ő megenni 5 tonna csirkemellet, ha már a második falattól hányingere van.

Persze aki könnyen tud zabálni, az úgyse érti ezt meg, hogy mi az, hogy valaki nem tud enni.

A porral pont azt váltják ki, hogy könnyen lecsúszik, és megvan ugyanaz a mennyiség, mint a szilárd kajában.


2015. jún. 18. 11:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
0%

"és cukorból áll, ha étkezés helyett iszod zsirosodsz a nagy inzulin reakciótól"


Ez akkora broscience, hogy besz.arok... Ha nincs kalóriaplusz, NEM FOG zsírosodni. HA meg van, akkor pedig a plusz mértéke a lényeg, hisz némi kalóriát(ha megvan a kellő stimuláció és fehérje) a test izomépítésre fog felhasználni..

2015. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
Istenem.. Azt mondjuk csak, hogy ha szükséged van pl. napi 140 g fehérjére azt ne úgy vidd be, hogy 40 g-ot beviszel szilárd kajából 100 g-ot meg beviszel tápkiegből mert az úgy nagyon nem jó, de amúgy csinálj amit akarsz!!
2015. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
Olyan NINCS, hogy nem tudsz annyit bevinni, inkabb csak nincs hozza akarat erod. Meg valoszinuleg azt se tudod mit csinalsz, ez latszik abbol, hogy a csirket akarod magadba tomni meg, hogy "szeded" a tomegnovelot.
2015. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%

fehérje+ darált zab. Megiszod 2 perc alatt és "szilárd" kaja.


ÉN amikor elkezdtem a tipikus vézna srác voltam, napi 2 szelet párizsis kenyéren meg liter tejen éltem évekig és fel sem tűnt, hogy mennyire kevés ez. Aztán amikor rávettem magam, hogy kell egy kis tömeg, akkor nem bírtam megenni annyi kaját.

Úgyhogy kicsit átgondoltam, hogy mit akarok, mik a céljaim és hogy elegendő szilárd kaja nélkül nem fogom őket elérni...ettől egyből finomabb lett és rögtön belémfért minden.

2015. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
"Olyan NINCS, hogy nem tudsz annyit bevinni"--ezt beszélem, hogy de VAN! De aki nem ilyen, az nem tudhatja, csak okoskodik! Volt már olyan, hogy az utolsó falat nem megy le a torkodon, mert undort érzel, és behánysz? Na képzeld, valakinél az hamarébb jön el...
2015. jún. 18. 12:05
 26/61 anonim ***** válasza:
Írd már le az étrendedet, kíváncsi lennék rá...
2015. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
87%

Istenem, ha tudnad hany ilyen nyafogos gyereket lattam mar eletemben, aztan leultunk enni es mikor jott a hiszti hogy neki eleg erdekes modon meg majdnem ugyan annyi lecsuszott, persze nagy siras-rivas kozepette, hogy neki nem megy, aztan valahogy megis lement

Ha tudnad edzes utan hanyszor setalgattam fel s ala konyhaba, hogy ulepedjen kicsit a kaja mielott harmadszor is neki ulok az adagnak.....

Masnak sem konnyu, csak az a kulonbseg koztuk es kozted, hogy ok visszaulnek es legyurik, te meg jossz ide nyafogni.

2015. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
Akkor egyél napi 10 alkalommal ha 5-6 étkezésben nem megy be a kaja. Felezd el az adagjaid és egyél gyakrabban még kevesebbet. Egyébként én is el tudom magam hányni, hogy ha nem kell a kaja. Ha eddig nagyon keveset ettél, mert mondjuk eleve vékony, kis étkű ember vagy, akkor meg természetes, de van rá megoldás. Esetleg egyél egy kicsit gyorsabban, de ne habzsolj.
2015. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:

Nyafogós kisgyerek? Na álljon már meg a menet! Senki nem mondta, hogy most kezdem! Arról beszélek, hogy 65 kilós vézna nyüzöge voltam, hogy semmit nem bírtam enni, most sem eszem sokkal többet (csak amennyit a szervezetem bír), és így vagyok 96 kg. És senki nem azt mondja, hogy hájas vagyok, meg cukros, pedig marhára nincs rendben a kajamennyiségem.


[link]

2015. jún. 18. 12:49
 30/61 anonim ***** válasza:
Én csak azt szólom le, aki azt mondja, hogy "szedi" a fehérjét/tömegnövelőt.
2015. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!