Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért szólják itt le azokat,...

Miért szólják itt le azokat, akik tömegnövelő port szednek?

Figyelt kérdés

Általában egyből azzal jönnek, hogy magában nem ér semmit, inkább az étkezést tegye rendbe, meg hogy hűűű azért mennyi csirkemellet meg rizst kaphatna, számolja ki!

De ha egyszer nem tud megenni annyi csirkemellet!! Szerintem pont azért szedi a többség, mert szilárd kajából annyit nem tud bevinni, és nem lustaságból. Hiába akarna ő megenni 5 tonna csirkemellet, ha már a második falattól hányingere van.

Persze aki könnyen tud zabálni, az úgyse érti ezt meg, hogy mi az, hogy valaki nem tud enni.

A porral pont azt váltják ki, hogy könnyen lecsúszik, és megvan ugyanaz a mennyiség, mint a szilárd kajában.


2015. jún. 18. 11:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
Hát ez egy eléggé zsíros forma... Látszik rajta az a sok felesleges cukor... 96kg relatív tiszta izomtömeged akkor lehetne, ha legalább 210magas lennél...
2015. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
Persze natural, ha tolod a koxot akkor lehetsz 160cm-el is...
2015. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy 96 kiló tiszta izom? Tömegnövelésről beszéltünk, természetes, hogy megy fel valamennyi zsír.Na de azért izom is. Csak sokan mégis azt állítják, hogy ez lehetetlen, ha nincs rendben a kaja!
2015. jún. 18. 13:06
 34/61 anonim ***** válasza:

Nem leszólni akarlak kérdező, mert biztos benne van a munka, szóval ne így vedd. De rajtad nem "valamennyi" zsír van, van ott bőven... Mennyi kalóriát viszel be naponta?


Csak mert szerintem már így is túl sokat. A tömegelés (értelmesen végrehajtva) arról szól, hogy minél kevesebb zsírral pakoljunk magunkra minél több izmot. Egy kis pluszos lassú tömegelés ezerszer többet ér (főleg naturálban), mint a bezsírosodás..

2015. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
Szerintem van ott tömeg. De ne idd egész nap azt a tömegnövelőt, mert nem egészséges. Edzés után bőven elég inni.
2015. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
A kaja is munka nálam. Szerinted nekem milyen 4 éve csak csirkét enni? Nekem azt hiszed nincs undorom? Minden nap feldobom valamivel, így kibírható. Locsold meg lenmag olajjal, nekem úgy nagyon ízlik. Ne rinyálj, küzdj!
2015. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:
34. Semmi gond, nem testépítő versenyre készülök már 38 évesen, csak arra reflektáltam, hogy egyesek szerint semmit nem ér magában a por, ha nincs rendben a kaja. 34 éves koromig stabilan 65-70 kiló voltam a 182 centimhez, és állandóan csúfoltak, hogy girhes csontváz. Pedig próbáltam mindent, ettem amennyit bírtam, de az nem volt elég 2-3 kiló volt a plusz ami feljött, mégha megettem 10 tábla csokit is egy nap (és ugye mellette edzettem, szálkásnak szálkás voltam, csak gizda). És azért a portól (és edzéstől) csak feljött 30 kiló, pedig most sem bírok többet enni. Ergo én a porral tudom kiváltani a kaját, amit nem tudok megenni. De lehet akkor csak az én szervetetem ilyen furcsa.
2015. jún. 18. 13:52
 38/61 anonim ***** válasza:
Nagyon nem erted mit irtunk. Szerintem senki nem azt irta, hogy lehetetlen tomegnovelovel tomegelni, hanem , hogy cukorbeteg leszel.
2015. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
De miért lennék? Egy adagban ha van 50 gr fehérje és 80 gr szénhidrát, még ha be is vennék belőle egy nap kettő adagot, nem hinném, hogy az odabaszna! (pláne ugye úgy, hogy a szilárd kajából nem tudom megenni a kellő mennyiséget).
2015. jún. 18. 14:21
 40/61 A kérdező kommentje:
Nem úgy kell elképzelni, hogy akkor most egy nap bevág az ember 5 adagot, és semmi kaja! Hanem más 5-ször eszik, na én meg 3-szor, és kettőt "kiváltok" tápkieggel.
2015. jún. 18. 14:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!