Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok! Mi az ami még nem túl...

Lányok! Mi az ami még nem túl izmos?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy milyen edzettségi szint az, ami még nem túl sok nektek! Képek linkjeit, és egy életkort kérnék :)

Köszönöm szépen :D



2015. júl. 1. 16:49
1 2 3
 11/22 - palilaci - ***** válasza:
76%

#51es


Szerelmi csalódás vagy összevesztél az asszonnyal? :D

Nagyon indulatosan írsz még ha van is benne igazság, biztos szegény lányok most a fejüket fogják :D

De. Akkor inkább írd itt ki magadból mintsem élőben kijöjjön. Mert az leesett, hogy a punciknak erről pofázhatsz úgysem értik meg, magas nekik logikusan gondolkodni. Én meg unatkozom meg vevő vagyok az ilyen sztorikra mert rohadtúl unom a sajátomat:0


Off vége.

Amit 4es linkelt képeket szerintem egyiksem túl izmos, a 2. képen meg egyértelműen a csoki csóka csokifudzsija bejövôs neki. A 3. meg ez a tipikus plnamágnes test kategória amire nyáladzanak a fiatalabb muffok. Az Én meglátásom szerint, ez az izmos mérce egyre lejjebb megy és ha már az alanynak kivillan 4 kocka+ a V bevágás és ehhez jön egy kis mellizom az már az izmos kategória. Főleg a fiatalabb (14-18) egyedeknél figyelhető meg ez. Na de valaki csak jobban tudja, mondjuk a lányok szóval hajrá

2015. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%

Nem vesztem össze, és nem is ért csalódás. :D Nem érzem indulatosnak az írásomat...


Egyébként ha halálra unod magad és beszélsz angolul, akkor itt egy témába vágó gyúrós videó:

https://www.youtube.com/watch?v=iQlIPOTbuH8


Az összes videója hasonló, halálra röhögöm magam rajta. :D

2015. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább megalkusztok egy kisfiús idiótäval ( [link] )"


A "nem szeretem a feltűnést" mondat nekem is vicces.De ha erre azt mondod,hogy kisfiús idióta,az a saját sikertelenségedet világítja meg a nőkkel kapcsolatban.

2015. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
Bizonyára, hiszen már 5 éve kapcsolatban vagyok. Egyébként érdekelne, hogy mi vezetett ilyen roppant elmés következtetésre, halál komolyan. :D
2015. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok. A fekete pasi rohadtul nem azért tetszett, mert fekete, stb., csak a TESTET néztem. Az én kinézetemmel pedig semmi baj nincs, adok magamra, sportolok is, úgyhogy abszolút nem is arról van szó, hogy attól tartanék, hogy az adott pasi jobban néz ki nálam. Bár egy normális kapcsolatban nem is kellene, hogy ilyen "versenyről" szó legyen! (Az ötös válaszoló nevében meg nem tudok beszélni.)

Az ilyen agresszív kommenteket szerintem pont a nagyon kigyúrt pasik írják, mert "jaj, mi megsértettük az egójukat, hogy nekünk pont nem jönnek be". De ez is csak vélemény, nem állítás! Az én linkeltjeim közül pedig szerintem egyik se volt kisfiús, az nagyon nem ez a kategória. De tök mindegy, "ízlések és pofonok".. sajnálom, de nekem ez az ízlésem....



Na tessék, ez a kisfiús például (szerintem) :

[link]

2015. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 - palilaci - ***** válasza:
89%
83%as ne vedd komolyan amit írtam, csak poénkodtam :D De a testbe AZ is beletartozik. Szerintem.
2015. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. A párom úgy kb. egyáltalán nem izmos, csak amit véletlenül rárakott az élet, selymes fehér bőre van és tetszik nekem.

Viszont esztétikailag tetszenek az izmosabb testek, akár férfiről, akár nőről van szó. Ha el van találva az ízlésem, akkor nem hiszem, hogy naturálban létezne túl izmos, de testközelből nem tudom, milyen egy egészen izmos fickóval, milyen érzés meg minden. Az egómmal nem lenne baj, inkább inspirálna, amikor a párom megtanult motorozni, csináltam jogsit én is, engem úgyis jobban érdekelt, nehogy már ne (csak neki nagyobb szüksége volt rá). Jelenleg nem nézek ki jól, de súlyzóm van, időm is akad rá, a táplálkozásról is van fogalmam, csak rajtam múlik, hogy változtatok-e, még ha nőként kicsit nehezebb is, de az én céljaim nem olyan elvadultak :)

38N, képeket nem keresek, elmenne vele az estém, inkább edzek picit, ma még csak az izmaimat fájlaltam tegnapról, de a hasizmomra még edzhetek, ha a többire nem is.

2015. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolókat!


51% és a többi, szókimondó srácok vagytok :D

Szerintem sem túl izmos egyik sem ezek közül :/

2015. júl. 2. 01:01
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az tapasztalat, hogy a nők vonzódnak az átlagosnál nagyobb, férfiasabb mellkashoz és szélesebb vállhoz. Inkább az tetszik nekik mint egy nyikláncka kólásüveg pocakkal.
2015. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%
Amikor azt hallom, hogy egy nő azt mondja, "elsősorban nem az izmokat nézem egy pasin", akkor arra gondolok, hogy én sem elsősorban a melleket nézem egy nőn, de azért ha van, akkor elég esztétikus tud lenni egy szép nagy női mell. :D
2015. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!