Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy extrém ektomorf alkat...

Egy extrém ektomorf alkat sehogy se tud komolyabb súlyt felszedni?

Figyelt kérdés
az ilyen embereknek rendkívül gyors az anyagcseréjük, ez megakadályozza a súlygyarapítást, nincs valami anyagcsere lassító szer? illetve nekem tiszta vékony génem van, sajnos attól az ágtól örököltem (anyu) akik soha nem tudtad hízni..azt hallottam hogy minimális izmot tudok csak elérni, más meg hogy rengeteg munkával kigyúrt állat is lehetek :D igen, de ez rengeteg pénzembe kerülne amit egyelőre nem tehetek meg, több százezret sehonnan sem tudnék előteremteni, vagy ha mégis, abban senki nem támogatna hogy ilyenre költsem (szüleim) légyszi ne mondjátok a sárga kapszulát mert én azt egy marketingfogásnak tartom és nem fogom aszerint csinálni a dolgokat..egy tényleg hasonló alkatútól szeretnék tanácsot kérni, akinek esetleg sikerült valahogy híznia/vastagodnia
2015. júl. 5. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ja, így van, sok idióta nem érti meg (pláne aki nem olyan), hogy valaki egyszerűen nem tud sokat enni, de azoknak is csak azt hajtogatják, hogy egyééé egyééé, csirkemell meg rizs egyéééé...biztos meg tudod enni, olyan nincs hogy nem tudod, egyéééé... Na persze.

Tényleg a legjobb, ha veszel tömegnövelőt, könnyebben lecsúszik mint a szilárd kaja.

2015. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az evés is csak megszokás kérdése.
2015. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igenám,de azt nem veszik számításba akik írták hogy a tömegnövelő az sima cukor egy kis fehérjével.Vagyis ha iszik napi 3at,akkor a mellett hogy az összes foga kilyukad esetleg megtörténhet vele,hogy egy év alatt cukorbeteg lesz.Ezért a tömegnövelőnek az edzés utáni turmixon kívül nincsen helye a táplálkozásban.Kérdező ha nem bírsz sokat enni akkor van a már javasolt fokozatos kalória emelés,vagy az hogy zsírból fedezed a kalória pluszod jelentős részét amit könnyebb enni mint a szénhidrátot és még egészségesebb is.Javaslom ebben az utóbbi irányban indulj el informálódj írj ki kérdést.
2015. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

- sokszor kevés


- turmix (nem tudom, az marketingfogás-e): tejsavóprotein + darált zabpehely (nem kell cukor szerintem senkinek)


- növelt zsírbevitel (lenmagolaj, halolaj, tökmagolaj, kókuszszsír, magvak stb.)

2015. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!