Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lenne érdemes a diétát...

Hogyan lenne érdemes a diétát elkezdeni ha nem áll rendelkezésemre elegendő háttér a kivitelezésére?

Figyelt kérdés

Hello! 19 éves fiú vagyok a súlyom 113 - 116kg között ingadozik 120 kg voltam az elején mikor elkezdtem súlyzózni azóta voltam már 109kg is de

édes anyám főztje nem éppen sorolható az egészséges kategóriába, szinte mindig felesleges kalóriákból áll,

kb 2-2,5 éve súlyzózom a változás inkább a kar, váll izmain és a hát izmain látszik jobban de még mindig zsíros vagyok nagyon,

nagy a hasam mellem is kicsit jobb mint volt de még mindig eléggé zsíros, a vádlim meg a sok biciklizéstől egész nagy lett.

Az a helyzet hogy diétázni szeretnék de a szüleim nem tudnak segíteni anyagilag, meg nem is nagyon akarnak, és hát elmentem diák

melóra hogy tudjam finanszírozni ezt az egész életvitelt de ez a pénz is kevésnek bizonyul sajnos 20 ezer havonta nem elég arra hogy

minden nap csirkemell & rizs legyen, zabpehely,tojás, plussz tápkiegre meg végképp nem elég :/ szóval nem tudom mit hogy kéne tennem ahoz

hogy úgy tudjak fogyni h zsír menjen inkább le ne izom.

Az a kérdés hogy mi tévő legyek, hogy ne legyek a végére egy telibe sz*rt

búvár ruha ? :(

Minden segítséget szívesen fogadok, előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)



2015. jan. 24. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Neked mindenképp.

Sok az a 120 kilo

2015. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell csirkemellben gondolkodnod.Ott a comb,szív,máj,disznó hús.Az ezekben lévő zsírt a ch-ból kivonod.És neked rizsből sem kell sok,legfeljebb az edzés után étkezésben,zöldségek kellenek helyette brokkoli,karfiol répa,paradicsom,paprika.Zabból sem kell sok 40-50g max,tojás viszont kelleni fog.
2015. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ! :)
2015. jan. 24. 13:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az a kérdés van maradt még bennem hogy tápkieg mennyire fontos egy ilyen diétában? És esetleg egy minta étrendet szívesen fogadnék ha nem okoz gondot neked, hogy kb hogy is néz ki a dolog.
2015. jan. 24. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk jelenleg csóriság van. Kicsit időigényes felmérni, hogy mit hol találsz olcsóbban, de sok ezer Ft-ot spórolhatsz. Ahogy írták csirkéből nem mell hanem comb. Tojásból porított fehérje. Zöldségből mindig a három legolcsóbb közül választunk. Te főznél, vagy azért abban anyukád segítene?
2015. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát a főzésben talán segítene, de egyébként én is otthon vagyok a konyhában. :)
2015. jan. 24. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!