Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen fizikumot, hogyan...

Egy ilyen fizikumot, hogyan és mennyi idő alatt lehet elérni?!

Figyelt kérdés

Kép lejjebb!


Jelenleg 176cm, 65kg vagyok, és elég "vékony". Leginkább csipőre és combra vagyok "vastagabb". Nem nagyon sportoltam eddig semmit, de szeretnék elkezdeni lovagolni (heti 2 órát). 30.000-40.000 forintból milyen étrendet lehetne kihozni, hogy hasonló fizikumot érhessek el? Konditermet nem szeretem.



[link]



2015. júl. 27. 16:15
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Ki gondolta volna hogy itt is megtalálom a válaszom :D (9.)

De egyébként igen,ha ügyes vagy aki max 100ezerből kihozol egy komplett felszerelést amivel mindent meg tudsz dolgoztatni

2015. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
7. 25-30 év?az a 30 év az 1,8 millió ft,te ennyiből tudnál otthoni termet csinálni?és erőkeret?értem vezeti a mozgásod meg segít szabályosan csinálni a gyakorlatot de hanyagolható,meg a profi gépek kinek kellenek?a szabad súlynál nincsen jobb
2015. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Az erőkeret nem Scott gép, de ha ennyire vagy képben, akkor feleslegesen is írok... :)
2015. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Te láttál már életedbe erőkeretet?:D Tudod a funkcióját?

És hívjuk inkább scott padnak,de annak is az a célja mint az erőkeretnek

2015. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Scott padot írtam Smith gép helyett, fáradtság... a lényeg, hogy mindkettő ugyanannyira felesleges, viszont egy erőkeret nélkül nem leszel meg semmilyen teremben, akár otthon van, akár bárhol máshol.
2015. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

15. te eléggé el vagy tévedve,a Scott pad nagyon is hasznos,sokkal koncentráltabban tudod végezni a gyakorlatot


És erőkeret nélkül nem lehet edzeni rendesen?max a kezdőknek létszükséglet,mutass már egy súlyemelőversenyt ahol erőkeretben versenyeztek

2015. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Mutass egy erőemelő verseny guggoló számot, ahol nincs erőkeret. De elárulok egy titkot: súlyemelők is használnak erőkeretet, mikor nem versenyeznek - más kérdés, hogy te ezek szerint csak versenyezni látod őket, feltehetően a TV-ben. :D


A súlyemelés amúgy is teljesen más. Egyébként a hosszútávfutásnál sincs erőkeret, csak mondom. Lol.

2015. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Azt vágod hogy nem az erőkeretbe guggolnak?:D

De felesleges neked magyaráznom,úgy se érted meg hogy az erőkeret az nem fontos,anélkül is ugyanúgy lehet dolgozni

2015. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

"Egyébként a hosszútávfutásnál sincs erőkeret, csak mondom. Lol."


Ennek semmi értelme nem volt,csak mondom.Lol.

2015. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=qySRWjqctok


Gondolom nekik is kell az erőkeret mert így nem dolgoztatják meg az izmaikat,igaz?

2015. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!