Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen fizikumot, hogyan...

Egy ilyen fizikumot, hogyan és mennyi idő alatt lehet elérni?!

Figyelt kérdés

Kép lejjebb!


Jelenleg 176cm, 65kg vagyok, és elég "vékony". Leginkább csipőre és combra vagyok "vastagabb". Nem nagyon sportoltam eddig semmit, de szeretnék elkezdeni lovagolni (heti 2 órát). 30.000-40.000 forintból milyen étrendet lehetne kihozni, hogy hasonló fizikumot érhessek el? Konditermet nem szeretem.



[link]



2015. júl. 27. 16:15
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Azt felejted el, kedves idióta, hogy a guggolást példaként hoztam fel, nem pedig az erőkeret EGYETLEN validálási szempontjaként.


De ha ennyire nem érted, és ragaszkodsz a guggoláshoz, akkor nem fogom megfeküdni az agyad:

Egy erőkerettel lehet bukásig guggolni, mert az oldalsó rudak leveszik rólad a súlyt, ha seggre ülsz. És lám, máris a keretben guggoltál, kedves idióta.


Ugyanez a helyzet a fekvenyomással.



"Ennek semmi értelme nem volt,csak mondom.Lol."


Az idiotizmusod bizonyítéka. :) Szerintem cseperedjél még néhány évet, érjen a gondolkodásod, írd be google képek közé hogy erőkeret, vagy youtube-ra, hátha lesz valami fogalmad, hogy mi fán terem, meg mire lehet használni.

2015. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Nevetséges sértéseken kívül nem sokat mondtál :) én nem mondtam hogy nem hasznos az erőkeret csak próbálnám megértetni veled hogy az nélkül is ugyanolyan hatékonyan lehet edzeni,de látom nem megy :)
2015. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
de aki 25 év bérlet árából tud csak otthon edzeni attól mit várunk?:D
2015. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
A 66%-os srácnak igaza van. Aki meg állandóan hülyeséget írogat, mint a kedves 53%, az maradjon már. Nem elég, hogy szidod az osztott edzéstervet hetek óta, de még azt is megállapítod, hogy csak 25 évnyi terembérlet árából lehet venni pár súlyt meg eszközt otthonra. Bravó!
2015. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Egyébként 53%-os,nem te vagy az a Jani vagy ki aki azt írogatja magáról hogy 197 cm és 150 kg?És 53 cm-es karja van?mert ha igen akkor elnézést kérek,nem szokásom értelmi fogyatékosokkal vitatkozni
2015. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy itt az egyetlen értelmi fogyatékosok ti vagytok.


Nektek kell külön szépen kibontani, elmagyarázni, hogy a 25 év egy kurvära jelképes szám, amivel a költő arra szeretett volna utalni, hogy egyszerre kevés embernek van annyi pénze, hogy egy komplett otthoni edzőtermet létre tudjon hozni (főleg ha nincs hely hova pakolni), és amíg összegyűjti, tulajdonképpen csak vesztegeti az idejét, így bár matematikailag (értsd: matek = számok, számok = pénz, pénz = pénzügy(ileg)) megéri, más szempontból nem igazán.


Aztán ha valaki mégis bevállal ekkora kiadást és befektetést, akkor érje be valami kevesebbel, mint az erőkeret? :) Ha már muszáj lenne otthon termet csinálnom, csak a legjobbakat venném, másképp mi a fäsz értelme van?



"Nem elég, hogy szidod az osztott edzéstervet hetek óta..." :D

Miért, az osztott edzésterv valami szent és sérthetetlen dolog? Élvezed, hogy lenyomták a torkodon, ugye? :D Még csak nem is öklendeztél, és elhitették veled a 2g/tskg fehérjét, meg a heti 5 bontott edzést, te pedig X havonta adózol az uraidnak (értsd: tápkieg), akik megtették ezt veled, cserébe kapod az újabbnál újabb hasznos termékeket, mint "tesztoszteron fokozó", "CLA", "zsírégetők", "tömegnövelők", "edzés előtti formula", "BCAA", "kreatin", stb... :D


Osztott edzésterv. Lehet vele fejlődni, fejlődtem én is, de sajnos soha nem kapom vissza az időt, amit osztottal szarakodtam. :) Ami effektív, az nem feltétlenül optimális (micsoda szavak! Hadd segítsek: [link] , [link] ), aminek eklatáns (hajjaj) példája az osztott edzésterv.

2015. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Anyám ennyi hülyeséget leírni :D

" 25 év egy kurvära jelképes szám" Próbálod magyarázni hogy a habokba beszélsz?


Figyelj,valamit valamiért,ha valaki nem képes lejárni a terembe akkor szépen összebarkácsol egy otthoni termet 100.000-ből,addig edz saját testsúllyal vagy amivel akar,és minek százezrekért erőkeretet venni?attól senki nem lesz izmosabb,de neked lehet ám magyarázni,mert te azt hiszed hogy attól jobban fogsz fejlődni

2015. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom, ha ekkora professzor vagy, akkor hogyan jött össze az az 53%? Ja, hogy azért, mert egy csőlátásos billentyűzet terrorista vagy. Bocs, nem szóltam.
2015. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Valaki barkácsoljon már nekem itthonra egy termet. Fizetek érte 100.000-et.
2015. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
29. én megcsináltam magamnak :) és nem szó szerint kell érteni:)
2015. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!