Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen fizikumot, hogyan...

Egy ilyen fizikumot, hogyan és mennyi idő alatt lehet elérni?!

Figyelt kérdés

Kép lejjebb!


Jelenleg 176cm, 65kg vagyok, és elég "vékony". Leginkább csipőre és combra vagyok "vastagabb". Nem nagyon sportoltam eddig semmit, de szeretnék elkezdeni lovagolni (heti 2 órát). 30.000-40.000 forintból milyen étrendet lehetne kihozni, hogy hasonló fizikumot érhessek el? Konditermet nem szeretem.



[link]



2015. júl. 27. 16:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt edzőtermi edzés nélkül el lehet érni? Amúgy laza 5 év és meg is van (az egy dolog, hogy neki nem annyi volt).
2015. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%

Hogy hogy a konditermet nem szereted? A súlyzós edzés nem tetszik vagy csak nem kedveled az edzőtermi közeget?

Ha az előbbi, akkor eddz saját súllyal, ha az utóbbi, akkor vegyél otthonra pár súlyt meg egy fekvenyomó padot és kész.

2015. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Inkább a közeg.
2015. júl. 27. 17:56
 4/40 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem ilyen tajparasztok az emberek a teremben, mint az előző válaszoló. :D De ha nem jön be a közeg, eddzél otthon. Én szeretek teremben edzeni, motivál is, hogy más is van rajtam kívül, de pl. zenétől hülyét tudok kapni.
2015. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Teljesen szándékosan írtam ilyen stílusban. :)
2015. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Eddz otthon és kész. Sajnos ilyenek is járnak a terembe, mint az 52%-os válaszoló. Egyébként én sem szeretem, nem hiszem, hogy egy nagy csili-vili fellegvárban jól lehet edzeni. A bérletek árából meg össze lehet hozni egy otthoni felszerelést. Otthon legalább letudsz zuhanyozni, te választasz zenét és nincs aki zavarjon, nincs telt ház, nem kell sorakozni.
2015. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Ja, 25-30 év bérlet árából valóban össze lehet, profi gépek, erőkeret meg kell a fäsznak...
2015. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

"Használtan lehet venni jó dolgokat amúgy. Ő például lehet, hogy nem szeret konditerembe járni. Sokan vannak, szól a zene, számomra is sok a zavaró tényező. Engem ott nem igazán ösztönöz a környezet munkára. Általában nagy edzőkomplexumokba botlik az ember, de én jobban a kedvelem a kisebb termeket, ahol igazi "izomszag" van. Ilyenekből meg már kevés van. Évi 120-ból meg elég sokra lehet menni, főleg ha nem szórod a pénzt, hanem a lényeget veszed. Egy fekpad se drága használtan. Sok kérdés volt itt korábban kiírva, hogy a srác 200-ból összehozott egy kis otthoni termet. Aki félre tud tenni havonta 20 ezret, az már összehozhat egy rendes kis termet. Fekpad, guggoló állvány, meg 100 kiló súly kijön ennyiből. Utána meg bővíted a bérlet árán. Persze a teremben több a lehetőség, de én valahogy nem tudok egy kicicomázott hatalmas épületben edzeni. Én nem bírom ezt a mainstream fitness ágazatot a maga gépeivel meg az 1000 féle porral és az önjelölt okosokkal."


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7064..

2015. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

"17. osztom,mi használtam egy 180 cm-es rudat vettünk meg 125 kg súlyt 35000 ft-ért háznál,20000 volt a fekpad,guggoló állványhoz,tolóckodóhoz és húzóckodóhoz pedig ingyen szereztünk anyagot,2 egykezes súlyzót 20 kg súllyal 30ezerért,ez összeszámolva 85.000 ft

ja és még vettünk egy komplett gépet újszerű állapotba


[link]


ilyesmit,40-ért,ez már tényleg elég mindenre :D "



Csakhogy terjedjen az ige.

2015. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Kösz a normális válaszokat.
2015. júl. 28. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!