Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el izmot építeni?

Hogyan kezdjek el izmot építeni?

Figyelt kérdés

Üdv! 19 éves lány vagyok, 170 cm magas és 53 kg. Kb. egy éve fogytam le ennyi kilóra 58-ról, igazából nem szándékosan, hanem egy stresszesebb időszak miatt, de azóta se híztam vissza, és szeretnék izmot szerezni.

A lábaimmal és a fenekemmel meg vagyok elégedve, azok formásak, viszont a felsőtestem eléggé gyenguszka, a karjaim cingárak és ha felveszek egy dekoltált felsőt, hiába van jó mellem, felette kilátszik a csonti és ez elrontja az összképet.

Elsősorban otthon végezhető gyakorlatok érdekelnek, októberben költözök, akkor esetleg el tudok járni edzőterembe, de jelenleg falun az egyetlen lehetőség a játszótéri mászóka :)

Szívesen veszek tippeket, tanácsokat, linkeket, bármit (rákerestem a témára, de főleg kiegészítőket, fehérjeporokat ajánlott nekem Google barátom). Fontos még, hogy most a költözésre spórolok, úgyhogy túl sokat nem tudok erre áldozni.

Illetve érdekel még, hogy mit kellene ennem, a szárnyasokat és a halat szeretem, olvastam, hogy ezek jók, meg sok zöldség és teljesértékű szénhidrát, de ezen kívül?

Ja, és saját sztorikat is meghallgatnék, ki hogy kezdte, hol tart most, stb.

Szóval lényegében minden megnyilvánulásnak örülök :D


Köszönöm a segítséget előre is!



2015. júl. 9. 10:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy öcsémnek 7 kg-os kézisúlyzója van, azt is használom.
2015. júl. 9. 10:59
 2/2 anonim ***** válasza:
kezd a fegyencedzéssel youtubeon sok video van fent
2015. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!