Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az hogyan lehet hogy valaki...

Az hogyan lehet hogy valaki nem is figyel a kajára, össze-vissza eszik, nem eszik annyi fehérjét mint kéne, és mégis van rajta izom? Nekem meg maximálisan kell figyelnem a kajára hogy valami látszata legyen amit csinálok.

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Genetika.
2015. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Úgyhogy a kaja nem számít annyira, amennyire írják. A fejlődés azon múlik, hogy mikor, mennyit és hogyan edz az ember.


Más dolog, ha valaki helyett mr. Kox dolgozik.

2015. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt, hogy 1 évig betartottam az összes étrendre vonatkozó szabályt, mégse fejlődtem semmit. Máskor meg fogyókúra mellet, napi 3 étkezéssel is elég komoly fejlődést értem el már 3 hónap alatt.



Mi volt a különbség? Az, hogy míg az alatt az 1 év alatt a sárga kapszulás edzéstervet követtem(hetente csak 1x edzek mindent), addig az alatt a 3 hónap alatt minden izmot heti 2x edzettem. Az is fontos, hogy jól kikísérletezett sorozatszámmal.


Persze a gyakorlatok minősége is rengeteget számít, tehát nem mindegy, hogy pl.: a hátra rosszul, testépítő módra végrehajtott evezést végzek, vagy 1 jó hátgéphez ülök inkább.


Én is elfogadom, hogy fehérje nélkül nem megy. Kell egy kiegyensúlyozott, napi 3 étkezésből álló étrend általában lehetőleg hússal. És ennyi elég is. Amire igazából figyelni kell, az az edzés.


Persze ezek naturál tapasztalatok. A legtöbb ember szteroiddal lesz izmos, rájuk nem tudom milyen szabályok vonatkoznak.

2015. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2-es, fogyatékos vagy!
2015. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
" a hátra rosszul, testépítő módra végrehajtott evezést végzek" - Ez mi az isten fsza?
2015. aug. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A "tiszta" etkezestol lofaszt fogsz fejlodni
2015. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: ilyesmire gondoltam: [link]
2015. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4: Mielőtt fogyatékosnak hívsz, próbálj meg kox nélkül edzeni
2015. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerinted hogy edzek, gyökér? Azért vagy fogyatékos, mert szerinted a kox leedz és megkajál helyetted, de tudod mit egyszer veszek valamit, hátha a seggemet is kitörli.
2015. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úristen 2# :'DD Azt sem tudod miről beszélsz..:DDD Kiégtem:D
2015. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!