Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek az edzés utáni első...

Nektek az edzés utáni első étkezés (akár turmix) micsoda? És ha turmix, mi és mennyi van benne?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 23:13
1 2
 1/11 - palilaci - ***** válasza:

turmix. 600ml viz

40g stillmass wpc 80 cookies

50g carb-s

2015. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én csak szilárd ételt eszem, a micsodára nehéz válaszolni, ugyanis az egyik szakmám szakács és nem szeretek egyhangúan kajálni... de mindenképpen ch és fehérje tartalmú kaja alacsony zsírral :)
2015. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

palilaci amúgy ugye maga a fehérje ami benne van a termékben 40g ugye? :D

Mert akkor nem a termék 40 g

(mert nem hinném hogy kb 60 kg lennél mert ugyebár edzés után 0,5gttskg fehérje kell) és (40g stillmassban kb30g fehérje van és nem hinném hogy 60kg lennélkb)

2015. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mi történik, ha edzés után közvetlenül nem megy be a 0,5g/tskg fehérje?:D Sőt, mi van ha nem is iszik turmixot valaki? Végzett valaki egy huzamosabb ideig tartó kutatást két egyforma adottságú(ilyen eleve nincs) ember között, úgy, hogy mindketten azonos mennyiségű fehérjét vittek be naponta, csak az egyik x grammot tápkiegből vitt be, a másik pedig húsból?
2015. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Csak kérdeztem te seggarc.
2015. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy frusztrált vagy valami miatt, de ha már úgy tetted fel a kérdésed, ahogy, akkor nyilvánvaló, hogy tudsz valamit, amit esetlegesen mások(pl. a kérdező) nem, ezért megoszthatnád velünk. Tehát, miért is kell az a 0,5g/tskg fehérje edzés után?


A kérdésre válaszolva: 50g tejsavó, 5g kreatin.

2015. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma rizst ettem lecsós pulyka mell raguval. :D Én csináltam délután a ragut és edzés után egy jó nagy adagot beküldtem belőle. :D Turmixot nem szoktam fogyasztani, próbálok figyelni a kajára. 22/f. :D
2015. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én most 50-60g rizspehelyből csinálok kását, amit leöntök turmixszal, ami általában tojásfehérje porból, banánból, kreatinból, glutaminból, bcaaból, lecitinből készül vízzel vagy rizstejjel.
2015. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én éh gyomorra edzek utána már nem készítek turmixt magamnak, hanem zabpehelybe belekeverek egy adag fehérjeport és egy kevés lenmag olajat is teszek bele. Nálam így néz ki az első étkezés. Nekem bevált ez a módszer.
2015. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A feltett kérdésre a válaszomat azzal egészíteném ki, hogy 50g zabpehelyhez adom hozzá a fehérjeport, a kevés lenmag olajat az első étkezés alkalmával azaz edzés után.
2015. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!