Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elegendő ha csak bicepszre,...

Elegendő ha csak bicepszre, tricepszre, lábra és hasra edzek? 16F

Figyelt kérdés
Én egy vékony testalkatú fiú vagyok,szeretnék úgy edzeni hogy meg is látszódjon.Előre is köszönöm a válaszokat

2015. aug. 16. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenre kell edzeni.
2015. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez így nem elegendő még. Jó lenne, a melledre, a hátadra, és a válladra is edzenél. Ezeket a nagy izom csoportokat nem szabad elhanyagolnod. Természetesen osztott edzéstervet is kell magadnak készíteni. Ez sem elhanyagolható.

Ha ezt teszed akkor valóban meg fog rajtad látszani a fejlődés.

2015. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ha nem edzel vállra, nem fog olyan jól látszani, mellről nem is beszélve

ha a hátad gyenge akk meg lehet h fájni fog, meg rossz lesz a tartásod

2015. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Deltásodj, azt ne hagyd ki! Húzodzkodj / tolódzkodj! Az látványosabb méretváltozást hoz, mint a végtagok.
2015. aug. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.Mindenre edzeni kell,ha jól akarsz kinézni.
2015. aug. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem edzel mindenre,nagyon hülyén fogsz kinézni. Ha jó testet akarsz ne csak egy két végtagra eddz..
2015. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2015. aug. 17. 08:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Strandra elég egy mell-kar edzés heti 3x. Egyszer mehet esetleg tricepsz vagy amit akarsz. Ha ruhában akarsz kissé nagyobbnak látszani, akkor nyakra, hátra, vállra, esetleg alkarra meg karra kell edzeni. Egyébként jobb mindenre edzeni, így arányos maradsz. Ráadásul ha például csak a melled edzed, a hátad meg nem, akkor nem fogja elérni a lehető legnagyobb méretét. Ha csak bicepszezel vékony marad a karod, mert a kar nagyobbik részét adja a trinyó. Meg hiába van impozáns felkarod, ha nincs vállad meg csuklyád. Egy külső szemlélő lehet észre se veszi, hogy edzel.
2015. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elegendő, ha mostantól semmit nem eszel, csak iszol?
2015. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mint írtam vékony vagyok tehát annyira akarok edzeni hogy jól nézz ki és jó erőben is legyek,tudnátok videóba küldeni edzéstervet?
2015. aug. 17. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!