Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan gyúrják ki magukat a...

Hogyan gyúrják ki magukat a börtönben?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem a kérdés, hogy egy olyan helyen, ahol se profi gépek, se edző, se normális kaja nincs, hogyan gyúrják ki magukat 2x akkorára mindössze 1-2 év alatt?

2015. aug. 18. 23:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
1. Van kaja. 2. Van metiltesztó 3. Vannak gépek 4. Edző :D
2015. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

1. Van rendes kaja. (Mondjuk nem finom, de tápanyagok szempontjából rendben van.)

2. Van mindenhol lehetőség edzeni.

3. Nincs más dolguk, van idejük edzeni is és főleg regenerálódni.

4. Aki akar, az hozzá tud jutni koxhoz is.

2015. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az igen, nem is gondoltam volna, hogy ennyire normális a kaja a börtönben
2015. aug. 18. 23:45
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Kb. sulis menza kaja, rántotthús krumplipüré, fasírt, főzelék, kenyér stb. + yoghurt meg ilyen szrokat is kapnak
2015. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
A kenyér meg a víz az a kórházakra jut :D
2015. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
tényleg van normális kaja, van idejük, edzenel egymással meg konditerem is van heti 1-2 szer v többször esetleg, szteroidhoz is hozzájutnak ha nagyon akarnak szerintem is de elég a táplálékkiegészítő is bőven és az is lehet náluk
2015. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 *Glissade* ***** válasza:
100%
Ha adnak egy magánzárkát és soha nem kéne találkoznom az ottani rabokkal én bevonulok enni és edzeni. :D :D :D
2015. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
+ ha csicskáztatsz valakit, akkor több kajád is lehet.
2015. aug. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb az izmosodashoz a kaloriaplusz. Ha azert normalis kajakat eszel es eleget akkor izmosodni fogsz. Nem kell 2g/tskg feherje.

Gepek nem fontosak ahhoz hogy nagy es izmos legyel. Szerintem tudnak fekvenyomni, felhuzni, fej fole nyomni, talan guggolni, huzodszkodni, mas nagyon nem kell hogy valaki izmos legyen.

Profi edzo se olyan fontos, szerintem a bortonben az emberek nem ilyen b*zin allnak hozza a dolgokhoz hogy csigas keresztezessel magas ismetlesszammal vetkozosorozatokkal "kicsinaljak" a melluket. ugy allnak hozza hogy probalnak nagy sulyokkal fekvenyomni.

2015. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A legtöbben már izmosan mennek be. Ahogyan fentebb írták, pénzért beszerezhető bármi, minőségi kaja, koksz stb. Plusz azért motivációjuk is van, hogy erősek és félelmetesek legyenek és ne a fäsz rosszabbik végén kelljen állniuk a zuhanyzóban. :P
2015. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!