Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most miért kell így fikázni...

Most miért kell így fikázni Zyzz-t?

Figyelt kérdés

Teljesen felháborodtam ezen a képen:


[link]


Egyrészt honnan veszi, hogy drogos volt? Nem drogozott, csak kokszolt, de azt is ésszel, és a vele született szívproblémája vitte el. Másrészt Zyzz rengeteg embert motivált edzésre, és úgy élt, ahogy mindannyian szeretnénk. Ezért kell leszólni?



2015. aug. 20. 18:04
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Jól van, ugyanolyan idióták vagytok, mint a TWB-s gyerek...
2015. aug. 20. 19:15
 12/39 anonim ***** válasza:
49%
Mondja a srác akinek zyzz a példaképe
2015. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Igen valószínű mi vagyunk a hülyék.

És egyébként hány éves vagy? (NE KAMUZZ!!)

2015. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 HarciCsiga ***** válasza:
Szerintem csak a clenezgetesebe pusztult bele lattam egy videot amiben lovaknak keszitett gel clennel pozoltt a majom :D
2015. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 *Glissade* ***** válasza:

Elolvastam ki ez a Zyzz és a motivációját. :)

Ezzel a szöveggel maximum a 16 éves kezdő srácokat lehet motiválni.

2015. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
72%
eggyikőtők se ismerte szeretnétek ti úgy kinézni ahogy ő erről ennyit.
2015. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baj nincs azzal hogyha valakinek zyzz a példaképe,cuccolt igen,de b+,kinem?miért ott voltatok mellette és néztétek minden reggel hogy mit nyom v mi?volt feltoltve netre kurája de ahogy az edzésterve sem,ez sem valószínű hogy az igazi volt.És igen zyzz ezért volt valaki mert leszalta az itt kommentelő egynéhány embert és csak magával foglalkozott
2015. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
békarokk téged se értelek,kérdező ha téged motivál zyzz akkor motiváljon csak ne a cuccal.
2015. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
16%

Zyzz azért volt valaki?

Ugyan már. Zyzz már vagy 4 éve halott mégis csak most lett felkapva. Ennek meg az az oka hogy most jött divatba és most lett menő M.o.-on ez az óriási páváskodás és nárcisztika.

4 éve azt se tudta kb senki M.o.-on hogy meghalt most meg hatalmas példakép lett Gaboka miatt.

Imádjátok Zyzz-t csak ti nem láttok semmit.

Zyzz nem igazán dolgozott, egyetemet nem végzett és cuccolt kőkeményen (drogok, alkohol stb.) az életstílusa ez volt. Szülei eltartották ő meg nyomta a cuccot és bulizott.

,,Mindenki nyomja a cuccot'' Ja bocs, csak úgy magasztaljátok mintha egy kur-va jó alakot ért volna el annyi cuccal amibe belehalt. Ismerek én is olyat aki cuccol, jobban néz ki és még mindig él. Az meg hogy az ő élete nem arról szól hogy a szülei eltartják ő meg csak jól érzi magát nem nagy szégyen.

,,Életstílus és motiváció'' A hereség keveredett a nárcisztikával és erre úgy tekintetek mint követendő példa. Mondjuk miért is csodálkozom hogy ez itt példa ha Gaboka és a Bözsi nénis gyerek is híres lett....

2015. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
30as ásd el magad(a kérdezővel eggyütt) egy NAGY NULLA vagy nem értesz semmit úgylátszik
2015. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!