Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most miért kell így fikázni...

Most miért kell így fikázni Zyzz-t?

Figyelt kérdés

Teljesen felháborodtam ezen a képen:


[link]


Egyrészt honnan veszi, hogy drogos volt? Nem drogozott, csak kokszolt, de azt is ésszel, és a vele született szívproblémája vitte el. Másrészt Zyzz rengeteg embert motivált edzésre, és úgy élt, ahogy mindannyian szeretnénk. Ezért kell leszólni?



2015. aug. 20. 18:04
1 2 3 4
 21/39 HarciCsiga ***** válasza:
16os nem igazan szerernek ugy kinezni mint a koszliderc peldakeped de biztos lehetsz abban hogy fele annyi cuccal is sokkal minosegibb fizikumot rofentenek neked ossze.
2015. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Hát én a b+zi pumped gabo elott is ismertem,nem csak mostantól tudok a létezéséről.16-os vagyok
2015. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
20-as adhatsz lapátot mert azonnal.Mit nem lehet azon érteni h aki szerint 1 rhadt kokszos semmirekellő volt az gondolja azt,de h a kérdezőt meg engemis leoltasz az azért már más.Mi jogod van hozzá?Ki vagy te?mindenkinem megvan a saját véleménye és kész.Lapátot nem találtam mar hozhatod is.
2015. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
+már azonnal,elnézést az elírással.
2015. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Nem értem a mélyen szántó filozófiai gondolataidat. Világosíts fel kérlek, mert szar életem van.
2015. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Ő beleszart mit gondolnak róla mások,tehát ő ha akart levette a felsőjét mert ezt akarta nem elfojtott,mint a magyarok 98%-a,nézd meg a sikeres embereket mennek mennek és amikor röhögnek rajtuk ők akkor is mennek leszarják mit gondolnak az emberek.

Ott van Donald Trumph,megkérdezték tőle mivel foglalkozna ha most kezdené,erre a válasza MLM volt.

Mindenki röhögött,tudod mi volt a válasza:

,,Na látják ezért tartok ott ahol és maguk azért vannak csak ott ahol".


Na ennyi,ezért nem tud sok pali csajozni mert fél mit gondolnak róla,nem tudnak élni a magyarok csak megélni max,az emberek ébertudatlanságban él sajnos,és leéli az életét,úgy,hogy mindig más mit gondol mindig mi lesz ha.

Na Zyzz pont ennek ment ellen,nagykanállal majszolta az életet a nőket a bulit.

Nem a kábszer a lényeg,én sem drogozom itt maga az elv,ami átjön,ő megmutatta,hogy élj ahogy neked jó ne másoknak felelj meg,hanem élvezd az életet.

2015. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

48%-os te is olyan hülye vagy mint azok akik a TV-ben beszéltek arról hogy nekik mekkora példaképük Zyzzike.


,,Nem látnak mögé,itt nem a koxolás vagy a kábítószer a lényeg,hanem,hogy szabad srác volt,és ,,leszarta mit gondolnak mások",csak tette amit helyesnek vélt,a szíve vezérelte,és élt,ahogy ő gondolta nem ahogy mások elvárták,na ez a lényeg. ''

Pont ilyen hülye fanatikusok szokták csak bálványozni ezt a hülyét. Igen, leszarta mit gondolnak róla mások mivel egy beképzelt, felfuvalkodott egoista hólyag volt aki metroszexuális volt.

,,csak tette amit helyesnek vélt,a szíve vezérelte'' még meg is hatódnék ha egy olyan emberről írtad volna ezeket aki azért halt meg mert berohant egy égő házba hogy megmentsen egy gyereket, vagy a golyó elé ugrott és nem azért mert teli nyomta magát koksszal és drogokkal.


,,Csak ehhez fel kell nőni'' Igen ez neked is jó tanács mert örökre nem lehetsz egy 14 évesnek megfelelő agyi szinten.

,,Meg ambíciózus volt,hogy mindent lehet amit akarsz. '' Szörnyű ,,ambíciózus'' lehetett ha csak azért kokszolt hogy a saját képeire élvezhessen el, vagy a tükör előtt. Várj biztos a munkában jött ki a... várj csak nem is dolgozott...


,,Ez a lényeg,nem,hogy koxolt és drogozott.

Igen lehet csinálta semmi közünk hozzá. '' Ha nem kokszolt volna azt se tudnád ki ő. 100 ugyan ilyet lehet találni mint ő a neten sőt még nála durvábbak is vannak annyi koksszal.


,,Halottról jót vagy semmit.'' A tipikus hülyeség. Hitlerről és Mussoliniről miért nem csak a jókat mondják? Vagy igazat, vagy semmit barátom.


,,De tudott ÉLNI,hangsúlyozom ÉLNI,amit a magyar soha nem fog tudni,kis szürke átlag élete van aki fikázz.

Ő legalább élvezte az életet dugta a jobbnál jobb nőket,tele volt pénzzel. '' Ebben annyi a szomorú hogy az akár 60-70 éve helyett élt 4-et, az pedig csak mellékes hogy semmilyen képesítéssel nem rendelkezett amikor meghalt. Igen egy szürke embernek vannak tervei és nem az hogy drogokból megszedi magát meg lehúzza apuciékat. Az a pénz ami neki volt 2 helyről folyt be. A drága szülőktől és a kokszból:)


Az összes ilyen fanatikus nevetséges. Azt hiszed valami szuperhős közben meg csak egy szétkokszolsz, céltalan díler volt. Biztos vagyok benne hogy a bátyus aki Zyzznek a halálos kokszot hozta adott egy falatot a pénzből is.

Az ilyenek mind így élnek mint ő. Koksz, buli meg kis cucc. Ennyi, csak ugye ez hosszú távon nem működik.

2015. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

,,nagykanállal majszolta az életet a nőket a bulit.''

Hát ezen besírtam:D majszolta az életet:D Gyors majszolás lehetett.


''Nem a kábszer a lényeg,én sem drogozom itt maga az elv,ami átjön,ő megmutatta,hogy élj ahogy neked jó ne másoknak felelj meg,hanem élvezd az életet''

Igen megmutatta az utat a hereséghez. Tartasd el magad, vagy árulj cuccot, kokszolj és dugj ha akarsz. Ő sosem a könnyebbik utat kereste... ja várj, de.

2015. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Tudott élni? Huszon két évesen meghalt bszod! Tudott élni... akkor bulizz 22 ig, és akaszd fel magad utána ha neked ez az élet. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, hogy elmész a világ legnagyobb bulijába, bekukucskálsz az ablakon, utána meg hazamész. És te buliztál. Nem.

Komolyan mondom az emberi hül yeség még mai napig meglep. Ez a tudott élni ilyen szánalmas önigazolás féle, hogy valami "nagy" eszmével próbáljátok igazolni, hogy ő tudta h belehal, és szívbetegség, és nem volt neki sok hátra, ezért csinálta.


A lószrt. Egy kis idióta koxos volt semmi más. Girnyó volt, elkezdett edzeni, hát nem nőtt nem nőtt. Koxolt, na akkor már egyből más lett a tészta.

Ezen kívül akinek Ő példakép, és az önimádata példaértékű, annak azt mondom hogy haljon is meg 22 évesen, mert nem érdemli meg az életet.


Veleszületett szívbetegség? Csak annyira mint annak a magyar focistának aki csak úgy összeesett a pályán, és meghalt. Nála is ezt mondták, az is szét koxolta magát, és attól fingott ki.


Példakép kell? Tesla, Edison, Gandhi, Da Vinci, Guttenberg, Descartes, Euler, Gauss, Jedlik Ányos... soroljam még?

Amit ők tettek nem "menő" nem fektettek meg tőle X csajt, viszont belőlük élsz ma. Miattuk van kocsi a segged alatt, telefon a kezedben, és számítógép az asztalodon. És ők csak az ismertebbek.

Amit zyzz tett? max 2 év "munkája". Amit szintén nem önerőből szerzett, hanem mert szétdrogozta a fejét. Attól hogy 2x elmondja kamerába hogy "erre te is képes vagy, csak olyan jónak kell legyél mint én! én pedig a legjobb vagyok! és csak akarni kell" attól még egy 0 teljesítményű kis analfabéta marad.


Nah csókolom ennyi volt mára

2015. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Nézd meg a RSD Blueprint című oktató anyagot,le fog jönni mire gondolok.

Igen meghalt ez van,én se tartom jó ötletnek,hogy valaki díllerkedik,nekem nem fér bele,amúgy járt egyetemre de ez mellékes sok egyetemet végzett haverom 150-ért dolgozik,nem csak ezen múlik.

Én azt vallom,hogy embernek legyen kötelessége legyen jó munkaerő,de amikor parti van akkor tudjon partizni megfelelően anélkül,hogy másikat megverné vagy bántalmazná.

Tehát legyen ereszd el a hajam,de ha meló van akkor tegye bele a munkát akár az élete árán is.

Na ez a lényeg.

Mondhatnám Fehér Mikit a focistát R.I.P,sajnos meghalt ő is,szívrohamba igen koxoltak,de nincs más lehetősége nekik sem,vagy ott van Kolonics is,R.I.P ők tesztoszteronoznak meg bulidrogoat is szoktak,sajnos szíve leállt.


Összetett ez nagyon.

Nekem is van szívbetegségem,benne van,hogy egyszer a fekpadról fordulok le,igen mindenképpen benne van a lehetőség.

2015. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!