Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolás után a jobb lábamon...

Guggolás után a jobb lábamon van inkább izomlázam. Valamit rosszul csinálok? Vagy gyengébb az a lábam?

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább erősebb és automatikusan korrigálsz és azzal nyomod, arra figylej, hogy igyekezz minél szimmetikusabban csinálni a gyakorlatot, tükör van?
2015. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,van.De ugyanúgy kap terhelést a bal lábam is?
2015. szept. 2. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem definiáltabb is a jobb combom, illetve fekvenyomásnál a jobb mellem, és hátazásnál a jobb oldali hátam. Nem tudom mit lehetne ez ellen tenni. Engem nagyon idegesít.
2015. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is,felhúzás után is inkàbb a jobb lábam hátsó része izomlázas.Valahogy arra kell koncentràlni,hogy középen legyen a terhelés,de nem nagyon megy.Engem is idegesìt...
2015. szept. 6. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én észrevettem, hogy például szereléskor "deformálódok el" Például egy csavart mikor meghúzok kulccsal, jobbkézzel, jobbmellből húzom meg. Kis időnkét nagy erőfeszítések, pont az edzés is ilyen, és reagál is rá nagyon. Illetve az, hogy bal oldalra görnyedek, tehát a jobb hátam dominál, ha valami alá például be kell nézni. Aztán az egész napos ilyen dolgok, komolyan eltorzíthatják a szimmetriát szerintem.
2015. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!