Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításkor ti mit szoktato...

Szálkásításkor ti mit szoktatok "nassolni" étkezések között?

Figyelt kérdés

Szálkásítok, és az a baj, hogy hiába eszem napi 5-ször, mégis folyamatosan éhes vagyok és az étkezéseknél sem érzem hogy jóllaknék.

Hogy értsétek, mondjuk az ebédem után úgy érzem, simán be tudnék még nyomni egy nagy tányér birkapörköltet vagy fél kiló főtt krumplival.


Ti mit szoktatok, rágcsálni, nassolni ilyenkor éhség űzőnek, ami nem csak üres kalória, hanem azért értelme is van??


Nekem olyasmik jutottak eszembe, mint pl mandula, földimogyoró, különlegesebb sajtok...

Csak ezekbe meg elég sok a kalória...



2015. szept. 3. 10:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem tudom miket eszel. nálam úgy van hogy tskx3g fehérje 1-1.5g ch 1g zsír olíva/lenmag ilyenkor dupla multivitamin 5g C-vitamin, tejsavó, glutamin, ízületvédő és 7-8x kajálok. reggel csak tejsavó és multivitamin. Sose nassolok de ha mégsem bírnám ki mint írtam tejsavó turmix vagy hús+zöldség vagy tojásfehérje+zöldség. Nem vagyunk egyformák nekem ez mindig jön.
2015. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Probald ki az időszakos böjtölést.

Reggel víz. Ha megéhezel akkor egy kávé. Pár órára rá pedig egy alma mondjuk vagy valamilyen hasonlo gyumolcs. Aztan ha megehezel edd meg az egesz napi mennyiseged 2 etkezesben

2015. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
6. Vagyok magában a zöldség tényleg nem sok. De egy 200g meg eszel, iszol hozzá fél liter vizet ne hogy ne bírd ki reggelig. Esetleg azt tudom még tanácsolni, vegyél egy lassú felszívódású fehérjét, zöldség mellé este nyomd le.Mellesleg a víz már magában segít, ki tölteni a hasadban lévő üres részeket egyszóval segít telíteni.
2015. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13: Vizet próbáltam, egy darabig tényleg jó, de ahogy kiürül a gyomorból, még éhesebb leszek.
2015. szept. 3. 16:42
 15/22 A kérdező kommentje:
10: Ha az én bajom, akkor mit foglalkozol vele? Gyökér...
2015. szept. 3. 16:43
 16/22 A kérdező kommentje:

12: A gyümölccsel, különösen az almával az a baj, hogy savat csinál, amitől aztán még éhesebb leszek. Próbáltam már, nálam nem működik.

Azért gondoltam ilyen zsírosabb dolgokra, mint pl. mogyoró, mandula, pisztáci, sajtok.

2015. szept. 3. 16:45
 17/22 anonim ***** válasza:
Az atmeneti bojtolesnel azert jo mert lehet azert leszel ehes mert a maj glikogenraktarai ürülnek amit igy visszatoltesz egy kis fruktozzal
2015. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nassolni, vagyis folyamatosan felbszni az inzulinszintem?
2015. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Ja, egy negyed marék mandula aztán nagyon odabasz az inzulinszintnek...

Minek mekegsz bele, ha fingod sincs róla?

2015. szept. 3. 18:35
 20/22 anonim ***** válasza:
Nálam kevesen értenek jobban hozzá, legalábbis itt biztos. Akkor is fölösleges ha a mandula nem inzulinogén, tedd bele étkezéshez. Döntsd el zsírt, vagy mandulát szeretnél oxidálni abban az időközben.
2015. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!