Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izom felszedése?

Izom felszedése?

Figyelt kérdés
Sziasztok!180 cm vagyok 70 kb.1 éve küzdősportot nyomok(ott vannak erősítések is) és 3 hónapja kondit.Hogyan tudnék felszedni izmot magamra?.Reggelente zabpelyhet eszek fehérjével meg banánnal.Ebbe összesen jó sok fehérje van.Tömeget növelek(60kb-ról kezdtem) olyan 75 ig szeretnék menni.A kaja megy ezerrel h jöjjön fel a tömeg de nem vagyok biztos abba hogy mit csinálok.Fehérjét próbálok sokat bevinni kalóriára meg szénhidrátra nem figyelek.Mit tegyek(egyek vagy eddzek) hogy jöjjön fel izom?Azért tömegelek h lassan tudjak szálkásítani.Szóval szerintem ez így működik: kajálok szedem fel a kilókat heti 3 konditerem 3 MMA edzés 1 pihenőnap és jönnek a kilók(nem tudom izom e vagy testzsír vagy h mennyi izom mennyi zsír) 75-80 körül megállok és próbálok szálkásítani.Amit szerintem agy kell: Ki kell majd számolni h mennyi kalóriát szénhidrátot fehérjét kell bevinnem és betartani azokat plussz kicsit több fehérjét bevinni.Akarok már fejlődést látni azért érdekel hogy lehet kigyúrni magam.Ha hülyeségeket írtam javítanátok?köszönöm előre is

2015. szept. 28. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Sarga kapszula letoltese.

Az osszes kerdesedre valaszt ad,meg arra is,amit fel se tettel,de erdekelni fog.

2015. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben köszi el fogom olvasni.De azért ha valaki leírja összegezve a lényegét (annak amit kérdeztem) azt is megköszönném.De ettől függetlenül elolvasom.
2015. okt. 2. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Étrendet kell összeállíts a következők szerint:

-kalóriaplussz meglegyen. számold ki minden napra a mozgást belekalkulálva hogy mennyi kalória kell, és azt ~2-300 al fejeld meg, ennyit kell egyél.

-fehérje menjen 2g/testtömeg kilógrammonként (ttkg)

-szénhidrát pihenőnapokon 3-4g/ttkg, edzőnapokon lehet több

-telítetlen zsírokból pedig annyit, amennyi fedezi azt a kalóriaszükségletet amit az elején számoltál.


Nagyrészt ennyi. Edzésbe nem megyek bele, rengeteg kezdő edzéstervet találni. Első 1-2 hónapban menj rá a technikára, utána mehet kicsit inkább a súlyok emelése (progresszivitás)

Btw: sárga kapszulát olvasd el, abban pontosan le van írva, ez nagyon nagyvonalakban van.


És: pihenőnap több kell. Heti 3 kondi + 3 MMA edzés RENGETEG. legyen 2-2 és leget akkor is túledzés lesz a vége.

Napi 8-10 óra alvás mindenképp kell a rengenerációhoz.

2015. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!