Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockás has eléréséhez megfelel...

Kockás has eléréséhez megfelelő diéta?

Figyelt kérdés
163cm vagyok és 52kg. Egy hónapja kezdtem felülésezni. Heti 5 edzésem van ezen felül. Lapos hasat szeretnék elérni, amin látszik, hogy izmos. A lábaim elég izmosak, a hasammal már kevésbé vagyok megelégedve. Ha nem eszem akkor lapos, de amint eszek valamit úgy érzem magam mint egy bálna... Azt olvastam neten, hogy ne is álmodjak lapos, kockás hasról, ha nem figyelek oda az étkezésemre. Tudom, hogy fejlődő szervezet meg minden, de az egészséges étkezés senkinek sem árthat. Pár tipp, hogy miket egyek? 14/L

2015. okt. 17. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

fehérje: csirke marha pulyka tonhal lazac túró

ch: rizs zab tésza

rost: brokkoli

zsir: lenmag olaj


a mennyiség ember függő mivel mindenkinek más a metabolizmusa, DE az alap az szokott lenni, hogy a testsúlyodat megszorzod 1.5-el, ennyi CH, és megszorzod 3-al, ennyi fehérje. ja és persze 4-5-6 liter viz simán mehet.

2015. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ketogén
2015. okt. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!