Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor valaki szálkásításhoz,...

Amikor valaki szálkásításhoz, kockás has eléréséhez gyakorlatilag egész nap szinte csak rizst meg csirkemellet eszik egy kis párolt zöldséggel meg friss salátát, akkor lehet a salátákhoz olajat önteni? Az olaj nem rontja el a szálkásító diétát?

Figyelt kérdés
Ha lehet olajat használni, akkor milyet érdemes ? Olívaolajat, dióolajat, mákolajat ?

2013. ápr. 3. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Olivaolajat nyugodtan.

De minek a rizs?

2013. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rizst? Most tömegelni vagy szálkásítnai akarzs?
2013. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szálkásítani, de úgy tudom, kell szénhidrát is egy étrendbe. Itt a példa, amit vettem és kb. ezt is akarom csinálni: [link]
2013. ápr. 3. 21:30
 4/5 A kérdező kommentje:

A srác ezt az étrended követte: Zsolt's Diet And Nutrition Approach: Meal #1 - 150g Chicken Breast, 150g Rice, a lot of Broccoli.

Meal #2 - 150g Chicken Breast, 100g Rice, a lot of Broccoli.

Meal #3 - 150g Chicken Breast, 100g Rice, a lot of Green bean.

Meal #4 - 150g Chicken Breast, Vegetables, Omega caps.

Meal #5 - 150g Chicken Breast, Vegetables.

Meal #6 - 150g Chicken Breast, Vegetables.

1 hour before sleep - 8 eggs with vegetables.

2013. ápr. 3. 21:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Látható, hogy a srác szinte csak rizst és csirkemellet evett, párolt és friss zöldségekkel. Én is hasonló eredményeket szeretnék elérni, izomosodni és kockás hasat elérni. Viszont az olívaolaj zsírt tartalmaz, ez nem gátolja meg a kockás hasat fedő zsír eltávozását ?
2013. ápr. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!