Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valamiért nem és nem épül rám...

Valamiért nem és nem épül rám az izom. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy mindennapi kérdés, amikor a kis srác 2 hete lejár a konditerembe és nem lát magán változást.

Kicsit messziről közelítem meg a problémámat, elmondok mindent a dolgok elejétől, mint a mesékben.

2 éve egy nap elkezdtem futni, minden nap, először 10 perc aztán 1-2 percenként feljebb, végül kb napi 45 percet, majd ezzel 3 hónap alatt leadtam 12 kilót.

Ezután saját testsúlyos edzésekbe kezdtem, akkor még szinte egy fekvőtámasz is nehezemre esett, hiába a mínusz kilók.

Majd ezután egy idő után egyre jobban mentek ezek a dolgok, sokat hasizmoztam, azok a kedvenc feladataim:D

Mikor már mentek az alap dolgok, nyáron elkezdtem kondiparkba járni, tehát kb már 5 hónapja edzek, izomra, és szinte semmi.. alig látszódik valami.

Ilyen kiegészítő dolgokat nem szedek.

16/F 60 kg.

Ezek alapján tudtok valamilyen szinten segíteni nekem?:/



2015. nov. 4. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rajtam se látszott semmi töle aztán elkezdtem sulyzozni azota növök
2015. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Én az elso 5kg ot ugy szedtem fel h edzettem mindennap szar edzés tervel kaja nélkül edzés után egy gyümölcs turmixszal és az már kb semmit nem ettem és mégis jött az izom
2015. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
És h kapj választ a kérdésre sargakapszula.hu
2015. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Izmot növelni megfelelő táplálék beviteltől plusz edzéstől lehet. Keress rá gugliban: TÖmegnövelő étrend.
2015. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Zabálni kell meg edzeni. A semmitől nem épül az izom.
2015. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyúrós: Ez kemény volt. :D Tisztára mintha valami sittes arc írta volna. XD
2015. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Lehet a kajával van gond? Úgymond "normális" kajákat eszek, teljes kiőrlésű kenyérből csinálom a szendvicseimet ( suli ), ebből napi 2 őt eszek+ ebédet hordok magammal, ami szokásos ebéd nálunk mint pl: Csirkemell félék rizzsel, vagy pörkölt, halfélék stb.

Ha erre nincs lehetőségem, akkor valami gyorsan elkészíthető kaját viszek magammal pl: Virsli.

Inni vizet iszok, valamint néha egy-egy pohár gyümölcslé is lecsúszik.

Valamint zabálom/iszom a tejet, mikor milyen formában, szerencsére szeretem. ( Boci tej, :D , szerencsére van rá lehetőség ) .

Ezek alapján mit gondoltok?:/

2015. nov. 4. 20:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a minőséggel, hanem mennyiséggel van a gond. Valamennyire túl kell magad enni, hogy izmot vagy zsírt építs.
2015. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Napközben sokkal többet nem szoktam kívánni, az úgy hatásos lehet, ha edzés után eszem egy nagyobb mennyiséget?
2015. nov. 4. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, de nem ártana ha ki lenne számolva a kalória bevitel és a makrotápanyagok.
2015. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!