Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepsz, tricepsz edzés után...

Bicepsz, tricepsz edzés után nem lehet futni vagy kardió edzést csinálni?

Figyelt kérdés

nagyon sok ismerősöm edz ahányan vannak kb annyi féle variációt hallottam már erről kapcsolatban ha valaki bicepesz tricepsz edzést csinál akkor utána ( rögtön az edzés után ) nem lehet futni vagy kardio edzést csinálni ez igaz ?

Továbbá én pl úgy szoktam edzeni hogy egy bicepsz gyakorlat egy tricepsz gyakorlat után 1-2 perc pihenő aztán megint bicepsz tricpesz, ezek között az 1-2 perces szünetekben lehet valamilyen kardió gyakorlatot csinálni pl 4 ütemű fekvő vagy hasonló dolgok ?



2015. nov. 8. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A fejemet fogom. Ha valaki mond valami okosságot, akkor mindig kérdezz rá, hogy miért. El nem tudom képzelni, hogy miért ne lehetne kardiózni egy kar edzés után.

A négyütemű fekvő meg egyéb hülyeségeket felejtsd el, a pihenő az pihenő.

2015. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kardio elott amino!
2015. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon is jó súlyzós edzés után a kardió. Alacsony inzulin szinten van a szervezet, tökéletesen alkalmas a zsírégetésre.
2015. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!