Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo hardcore-t attak 2....

Jumbo hardcore-t attak 2. 0-at, hot blood 3. 0 -at meiket meikkel kombinálhatom? De csak hétvégen eddzenék pénteken szombaton és vasárnap. Nem tudom hétvégére erre a három napra pontosan mien adagokba szedhetem? Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Azt tudom ,hogy hogyan kellene szedni ezeket a porokat csak változik e az adagolása vagy ha lehet őket kombinalni akkor hogyan szedjem őket?

Kérem kulturált válaszotokat .köszönöm!



#edzés #sport #gyúrás #kondi #táplálék koegészítők
2015. nov. 12. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyet kérdezel, hogy lehet-e őket kombinálni, akkor egyáltalán nem tudod, hogyan kell őket szedni.
2015. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom mennyit kell mien adagban szedni de gondoltam meg kerdezem hogyan szedhetem egyszerre oket ha lehet .es ha csak harom napot eddzek vagy kettot akkor mennyi az ajanlott ezeket a dolgokat nem talaltam leirva . Ha tudsz segits nekem koszonom !
2015. nov. 12. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Edzés után egy adag Jumbo, edzés előtt hot blood vagy attack, de ha a kettőt együtt lenyomod, se lesz semmi baj, csak felesleges. Mint ahogy egyenként is feleslegesek szerintem.
2015. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat :)
2015. nov. 12. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!