Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mai tricepsz edzésemen nem...

Mai tricepsz edzésemen nem bírtam már a 3. gyakorlatot megcsinálni, ez gond lehet fejlődés szempontjából?

Figyelt kérdés
Mindenből 4 sorozatot csinálok 8 ismétlésekkel. Nos a 3. gyakorlatnál a 2. sorozatnál már nem bírtam egyszerűen a trinyóm megadta magát. Akkor így elég szar edzés volt? Vagy ez így teljesen jó mert kifárasztottam rendesen a tricepszem?
2015. nov. 13. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ez, következőnek több fog menni. Nem érdemes túlerőltetni se, nehogy izomszakadás legyen a vége. Keményen kell edzeni, de nem sérülésig.
2015. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő választ! :)
2015. nov. 13. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamennyire biztosan hasznos. :)
2015. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha akar le is vehet az előző két gyakorlatban a súlyból, de hozzá fog erősödni a harmadikhoz is. Vagy ha nagyon beakarja fejezni, akkor kisebb súlyt vesz és letolja a harmadikat. De a tricepsz egy kis izom, és ha úgy érzed, hogy 2 gyakorlattal te rendesen megedzetted, akkor az úgy oké. Nem kell mindenáron az előírt gyakorlatszámot követni. Én mindenre csak egy gyakorlatot csinálok és sikerül rendesen megedzeni mindent.
2015. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!