Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ennek folytonos...

Szerintetek ennek folytonos csinálásával mit érhetek el? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Ha állandóan minden nap minimum 50 felülést megcsinálok, illetve mellette eljárok tegyük fel, futni, sportolni (értem ezen a focit), mit várhatok a közel jövőben? Esetleg ha már jobban bírom a felülést emelem a számát.

2015. nov. 13. 23:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket (azért még várok), az utolsó válaszolónak annyit, hogy igen van egy 10kilós egykezes.
2015. nov. 14. 11:35
 12/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmi értelme nincs 50 felülést csinálni. Ha nyaki sérvet akarsz vagy az ágyéki csigolyákat akarod koptatni, nyugodtan.
2015. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlotok? Mint említettem kíváncsi vagyok rá, hogy házilag miket, hogyan és mennyit érdemes csinálni, mivel nem nagyon értek hozzá, ezért is kérdeztem meg. Tegyük fel egy héten mit ajánlotok? Hogy tegyük fel, Hétfő: futás, kedd: felülés (hasprés), Szerda, csütörtök etc.. És hogy kb mennyit? Erre lennék kíváncsi.
2015. nov. 14. 12:59
 14/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy miből mennyit csinálj, azt ne tőlünk várd el, hogy megmondjuk neked. :)

Ki kell tapasztalnod, hogy mit bírsz, és azt idővel mindig picit növelni.

2015. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy számra szerint mondjátok el, hanem, hogy melyik nap kb milyen gyakorlatot csináljak? A mennyiséget avagy a darab számot majd én kitapasztalom (attól függ, hogy mennyit bírok), arra várnék ötletet, amit már leírtam az előzőkben.
2015. nov. 14. 14:11
 16/16 A kérdező kommentje:
Szóval valakinek valami ötlet?
2015. nov. 14. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!