Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kötéllel tricepszezés nem...

Kötéllel tricepszezés nem megy nagy súllyal úgy 36 kilóig szoktam erőltetni. Míg egyenes rúddal 50kg körül is megy szabályosan. Hogyan erősíthetem a gyengébb fejet?

Figyelt kérdés

Mindig is sokkal nehezebb volt kötéllel való , mint egyenes rúddal.Szeretném megerősíteni szívesen fogadok ötleteket. (12 ismétlés alá nem szoktam menni karnál)


( általában kötéllel kezdem a tricepszet izomelsőbbség elve)


2015. nov. 14. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen többet csinálod kötéllel. És nincs értelme erőltetni, de írtad is, hogy 12 alá nem mész. Ez így jó.
2015. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Izomelsőbség elve tricepszen belül anyám borogass..

Néhány gyakorlatot egyszeruen nagyobb súllyal tudsz csinálni mint másokat. Ha normálisan edzel a fekvenyomásod mindig is nagyobb lesz mint az a suly amivel bicepszezel. Nem azért mert le lenne maradva a bicepszed hanem mert egyszerűen így van.

2015. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát tricepsz 1x-re csinálom köteles változatnál (lehúzás)

Háttal kezdtem 25kg-val (10-12 ism) majd tricepsz 25kg-val (15-20 ism) és mindig 5kg-val emelem egészen 50-ig.

És addig csinálom fél perces pihenőkkel amíg bírom.

Egyes rúd nálam nem jó,sajnos az alkarom meg fájdul tőle ezért V alakú izével tricepszezem.

De a köteles lehúzás alapon nehezebb valamiért. :p

2015. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!