Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtt mennyi idővel és...

Edzés előtt mennyi idővel és mit egyek? Edzés után mikor fogyasszam a fehérjeturmixot?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Edzés előtt 2 órával vagy másfél órával egyél rizset-húst-zöldséget edzed le a dolgaidat és nyomassad le a turmixodat. :) Ez a fehérjeturmix a zab+por combo igaz?Mert ugye kell a szervezetnek a gyors szénhidrát bevitel is.
2015. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Edzés előtt semmit ne egyél..én is ettem 1-2 alkalommal előtte egy banánt és össze vissza esett a vércukorszintem...nagyon rossz volt,szédültem,hamar kifulladtam meg nem bírtam annyira,de lenyomtam az edzést...csak hát eléggé kellemetlen volt.
2015. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
zab ?
2015. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
edzés után gyorsan felszívódó ch kell a fehérjeturmixba, ami pl szőlőcukor, a zab lassú felszívódású ch.
2015. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig úgy csináltam, hogy előtte nem ettem, utána pedig rögtön turmix, aztán nekiálltam főzni, csirkét, rizst, zöldséget és azt ettem. Ez így nem jó?
2015. nov. 15. 12:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő. Én pl. úgy szeretek edzeni hogy legalább egy szilárd étkezés már bennem van. Ha neked jó így ne valtoztáss. Mindenkinek más a jó.
2015. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Valter6672 ***** válasza:
Én pl éhgyomorra rohadtul nem szeretek edzeni. 1, de jobban szeretem ha 2 kajázás már megvolt. edzés előtt 2 órával eszek, másfél órára rá iszok egy nitroxot és utána edzés. azután pedig rögtön megy a fehérje+ch
2015. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És milyen élelmiszerekben van még gyorsan felszívódó ch?
2015. nov. 15. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!