Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kidagadó erek edzésnél?

Kidagadó erek edzésnél?

Figyelt kérdés

A szememen láthatóvá válnak az erek. Nem borul vérbe, de látszanak a kis piros erek. Eddig ilyet nem láttam magamon. Edzés után néhány órával elmúlt. Néhány ér vált láthatóvá. Fáradtság miatt lehet? A szemem nagy igénybevételnek van kitéve, sokszor keveset alszom. Eddig még sosem volt. Nem edzek nagy súllyal sem. Fekvenyomást például 37,5 kilogrammal végzem már a második hete. Ebbe nyomok 3x10-et, de több is kiment volna. Inkább nem erőltettem, hiszen csak a múlt héten kezdtem el ennyivel nyomni, következőhéten is csak ennyivel fogok edzeni, annyi, hogy az 3x10 helyett 4x10-et majd 5x10-et próbálok majd nyomni. Felhúzás is 30 kilóval ment, 5x10. Lábtolás 3x10 30 kilóval. Lehúzást 35-el végzem ebbe is 5x10 ment, itt a súlyon már egy hónapja nem változtattam. Felülésből 100 ment római padon. Bicepszbe francia rúddal 6x10 20 kilóval. Vádli 30 kilóba 3x20. Vállból nyomás 20 kilóval 3x13 ismétlés.

A másik amikor bicepszezés közben kidagad az ér az alkaromon. Eddig nem volt ilyen.



2015. nov. 21. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
És a szemem nem úgy nézett ki, mint egy vörös pókháló, hanem szemgolyónként 3-4 ér látszott ki, ami hajszálnál vékonyabb volt és egyébként tiszta volt a szemem fehérje. Délben végeztem egy ér most is látható.
2015. nov. 21. 15:17
 2/5 anonim válasza:

A szemeddel kapcsolatban nem tudok segíteni,én is szoktam sportolni,de nem figyeltem.

De a másik,hogy bicepszezéskor kidagad az alkarodon az ér,az nem baj,mert nekem mindig szokott. Ez a bedurranás :-)

2015. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm.


Nem erre kell gondolni:

[link]


Tehát nem ilyen, mint itt a képen, hanem csak egy ér látszik.

2015. nov. 21. 15:35
 4/5 anonim válasza:

Most olvasom,hogy a szemed nagy igénybevételnek van kitéve.

Megnyugtatlak,nekem több ér is látszik a szememen a nap végére. Napi 11 óra fizikai munka,aztán 2-3 óra edzés,nem csoda hogy a szem "elfárad". Remélem segítettem. :-)

2015. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Én egész nap könyveket nézek vagy a táblát az iskolában. Utána még 3-5 óra tanulás folyamatosan, ahol szintén a füzetet, könyvet olvasom, tanulom. És 5-6 órát alszok.
2015. nov. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!