Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valamit elrontottam?

Valamit elrontottam?

Figyelt kérdés
Ugyanazokkal a súlyokkal edzettem mint mindig. Annyival volt, más hogy nem nyomtam fekve. Mivel rossz a fekpadkom. Nem érzem, úgy hogy rendesen be vagyok durranva. Legalább is a mellemet és a bicepszemet nem érzem. Eddig a hátamat, nem éreztem, de most elég jól sikerült megedzenem. Eddig a mellem és a bicepszem, gyilkoltam szrá lehet, ezért is nem volt elég neki? Mikkor fekpadoztam 4 sorozatba + le nyomtam 30-15-12 fekvőt a mellem elégé, éreztem és a bicepszem is. Fúra mód most, a kalapácsos bicepsznél nem éreztem, hogy húú de be van durranva. Inkább csak ilyen épp hogy csak valami, volt.

2015. dec. 7. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Hát edzés után, itt a lapocka körüli és az alatti részt érzem.
2015. dec. 7. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:
ha mindig ugyanannyi ismétlést tolsz ugyanakkora súllyal, az izmaid "megszokják" egy idő után ezt az intenzitást, így nem durran be. Ezért vagy a súlyt, vagy az ismétlés számát növelni kell.
2015. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De érdekes módon múlthét, pénteken már a 2 sorozat bicepszezésénél, már be volt durranva a karom, elég rendesen.
2015. dec. 7. 16:26
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem csak a bedurranás számít, attól még nem garantált a fejlődés. Növelni kell a terhelést.
2015. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen rendszerességgel csinálod? Van, amikor kihagysz egy hetet? (mert ettől lehet az újbóli bedurranás)


Első voltam

2015. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!