Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne a legjobb megoldás?

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, múlthét pénteken mértem magamat. 88kg mutatott a mérleg, viszont úgy mértem hogy este. Olyankor meg már ettem, ittam nem tudom pontosan mennyi folyadék lehetett. Hétfőn elég gyatra nap volt, legalább 250ch körül lehettem. Ez az egy étrend kihagyásom volt, mert előtte nem vettem meg a húst, azt gondoltam hétfőn is kapok majd. Vasárnap reggel mértem meg újra magamat. Kiváncsiságból hogy mégis mennyi, lehetek étkezés előtt. 86 voltam. Most pedig 89kg mutatott. Vasárnap mérjem meg magamat, megint reggel evés, ívás előtt? Ha nem sikerült a 85 csökkentsem a ch-t? Ha igen mennyivel, am két futásom volt szombat és vasárnap. Esetleg ezt emeljem akkor 3 napra?

2015. dec. 10. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég hetente egyszer mérni magad. Reggel szarás, húggyozás után
2015. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Igen, reggel mérd hetente. Ha nem fogysz, akkor mehet több aerob. Ha nem elég akkor ch-ból veszel el 30-40 grammot.
2015. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heti 1x elég ugyan abban az időpontban felkelés és WC után.

Nem kell minden nap mérni, mert ennyit simán ingadozol.

2015. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!