Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire hatásos valójában a...

Mennyire hatásos valójában a doppingolás?

Figyelt kérdés

Bevallom a választ tudom, de szeretnék pár itteni véleményt látni előtte.

"Szabályok", vizsgálandó dolgok:

-nem parasztkoxról van szó (sima tesztó)

-erőt ad-e?

-mekkora tömeget ad havonta?

-ad e száraz izomtömeget, és ha igen mennyit kb havonta?

-függ e a dózistól bármi is?

-szükséges e egyáltalán edzeni mellette, vagy kanapén izmot növesztek?

-növeli e a nemi szervet/nemi vágyat?

-zsugorítja netán?

-egyéb tudnivaló bárkitől bármi ami eszébe jut



2015. dec. 22. 20:32
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:

Még így gyors beírom hogy minden leírttól függetlenül NEM pártolom, NEM ajánlom, hanem kifejezetten ellenzem.


Viszont szeretném tudni hogy a közvélekedés milyen a hatékonyságról, illetve ezt a helyes irányba mozdítani ha kell.

2015. dec. 22. 20:33
 2/53 Cortez70 ***** válasza:
Nem tudni mennyi izmot rak rád. Egyènfüggő, koxfüggő, dózisfüggő. A szárazság is. A here mehet össze, nem a cerka. De visszaàll megfelelő cuccokkal, illetve ha közben is nèmi hcg akkor nincs gond. De nem szeretnèk előadást tartani. Olvass utána. Erő lesz, izom lesz, edzeni kell.
2015. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Majd a kommentekből látom, de sztem kb 24 órát hagyom kibontakozni magában az egészet. Kommenteljetek, vitatkozzatok, mert az jó.
2015. dec. 22. 20:43
 4/53 Cortez70 ***** válasza:
Oké.
2015. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

-erőt ad

-tömeg egyéntől függ

-ad száraz tömeget

-dózistól gondolom függ, bár én nem szedem

-hogy szükséges-e edzeni az vitatott, volt valami kutatás, ahogy pár pali csak szterót szedett, de nem edzett és szedett fel izmot. ha belegondolsz, akkor a tesztoszteron mennyisége is egyénenként változik. egy 70 kilós gyerek valószínűleg nem termel annyit, mint egy megtermett 90 kilós ember (nem dagadt, de nem is edz)

-nemi vágyat úgy tudom növeli, a p-öcsöd nem lesz hosszabb szerintem :)

-zsugorítani zsugorít a kox

Egyéb tudnivaló: NE SZEDD

2015. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 Cortez70 ***** válasza:

Ha nem edzel akkor lehet, hogy az elejèn pici izom úgy is jön, de azèrt az nem ugyanaz mint felpakolni 10 kilót. Ahhoz màr meló kell. És persze kaja.

Meg milyen dózisról beszélünk? 500 mg megy a kezdőbbeknèl, de versenyzőknél nem ritka a heti 5-6 g is. Jó napot kívànok! Meg milyen èszter, mivel kombinàlva, stb.. ??

2015. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
nem parasztkoxról van szó (sima tesztó) most deca féle kox vagy sima tesztoszteronról van szó?
2015. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 Cortez70 ***** válasza:
Tesztó. De az is lehet többfèle. Meg ugye mindenki máshonnan veszi, màssal kombinàlja, eltèrő dózisban.
2015. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

Én még soha nem próbáltam, még csak nem is láttam élőben dobbingszert, csak felvételen. Talán 5-6 típusnak le tudnám írni a nevét (stanazol, napozim, danabol, sustanon, napozim, deca durobolin, meg a tren, amit itt hallottam először) A susta és deca az injekciós, ha jól tudom. Ettől függetlenül én úgy hallottam és úgy gondolom, hogy:


Első négy kérdésedre a válasz, hogy igen, biztosan ad erőt, meg izomtömeget, különben nem szednék az erőemelők/testépítők. Dózistól gondolom függ, a tömeg mennyisége egyénileg függ, ezek gyógyszerek, nem reagál a szervezete senkinek rá egyáltalán. Még a kaját sem egyformán dolgozza fel a szervezet.


Biztos, hogy kell edzeni mellette. Az izomnak kell a stimuláció, a sérülés, amit a szervezet helyreállít és azzal kompenzál, hogy erősebbre/vastagabbra építi a sérült részt, hogy még egyszer ne következzen be a dolog. Kanapén dögléssel biztos, hogy nem lehet megizmosodni.


Úgy tudom, a leállást követően a libidót cseszi el. Csakhogy tisztázzuk, a libidó hiánya meg az impotencia nem ugyanaz. Akkor vagy impotens, ha van nemi vágyad, de szervi, vagy lelki okok miatt nem áll fel. A libidó hiánya az, amikor fel tudna állni, de a szexet nem kívánod. Több helyről hallom azt, hogy a koxtól nem leszel impotens, csak a libidóra hat. Viszont a Pain & Gain című filmben az egyik szereplő impotens lett a koxtól. Tudom, az csak film, de nem tudom ennek mennyi a valóságalapja.


A farkat biztos nem zsugorítja. Szerintem hormont termelő szervekre lehet hatással, mivel külső forrásból viszik be a hormont, így a szervek nem termelnek, ezért összezsugorodnak. Szóval az, hogy a heréket összezsugorítja, biztos nem valami urban legend.


Én ezeket így tudom, vagy gondolom, tapasztalatom nincs a dologról, nem tudom, mennyire helyesek amiket leírtam.

2015. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
nem reagál egyformán a szervezete senkinek*
2015. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!