Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy adott időponttól...

Ha egy adott időponttól elkezdek gyúrni, és az időtartam legyen mondjuk 2 hónap, fehérje+szénhidrát táplálékkiegészítőkkel nagyobb változást lehet elérni?

Figyelt kérdés
Nem 2 hónapig járnék kondiba, csak körülbelül erre a két hónapra tudnék vásárolni táplálékkiegészítőt. Megéri vagy felesleges. Egyébként kaja/edzésterv megvan.
2015. dec. 27. 21:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Decuki vagy :) "80-90 kilós állat" Öröm volt olvasni :)

Ezek szerint tényleg túl nagy vagyok és nem csak cinkelésből mondogatják.


És: tápkiegből megfejelni a fehérje bevitelt a teljesen kezdőknek és azoknak ajánlatos, akik már évek óta ennek élnek. Nem muszáj patent diéta hozzá, épp ezért találták ki és épp ezért nevezik úgy, ahogy. Persze kajálási szokások között is hatalmas eltérések lehetnek. Míg valaki csak pusztán keveset eszik, de aránylag nem szemetet, addig vannak a kenyeret, sajttal és sonkával verziók is. Ugyan mindkettőnek használna a tápkieg, de kifejezetten inkább az elsőnek javallott.

2015. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Cortez70 ***** válasza:
61%
84 kg vagyok, eléggé kevés zsírral, de állatnak messze nem vagyok mondható még 44-es full eres karral sem.:) +16 éves kisgyerekek mennyire máshogy nézik ezt. De majd rájöttök.:)
2015. dec. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy akkor 16 évesen 90 kilósan mi lennék. :)
2015. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Cortez70 ***** válasza:
61%
Zsíros kisgyerek.
2015. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Megint nem értetted mit akarok mondani, na mindegy. :)
2015. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Cortez70 ***** válasza:
Megint nem. Ez van. Én már így maradok.:)
2015. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sajnos, bár csak a saját gondod lehet ez, nem másoké. :)
2015. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Cortez70 ***** válasza:
Nekem nincs gondom ezzel, neked nem tetszett. De ha olyan durva a formád, akkor dobj már ide egy képet. Elismerem, ha jobb vagy nyugi. Ha meg nem vagy jobb, akkor tökmindegy, hogy mennyi kg vagy. Lehetek én is 120 akár, ha a fele zsír.
2015. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Na álljunk már meg egy pillanatra, ki mondta hogy "durva" a formám? Ha jol emlékszem egy szóval sem emlitettem ilyesmit. Most probálsz itt piszkálódni, a te nem tudom mennyi, azt hiszem 30 éves testépítéssel a hátad mögött? Amíg én 1 éve(se)?

Nem fogok képet mutogatni senkinek sem, nem fogok 'bizonyitgatni' semmit. :)

2015. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Cortez70 ***** válasza:
Tehát nem vagy sehol, de azért beugatsz egy 45 évesnek. Ez is csak a neten lehetséges.
2015. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!