Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lenne érdemes szednem?

Hogy lenne érdemes szednem?

Figyelt kérdés

Üdv


Edzés előtt fél órával 4db kapszula Thermo-X,edzés után 100% Whey Protein. Pihenő napokon mehet ugyan így? Vagy csak 100% Whey Protein estére.


Köszi előre is



2015. dec. 28. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Termogén zsírégetőt NEM edzés előtt vesszük be, mert az túl nagy megterhelés a szívnek.

Reggel és kora délután.

2015. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Hogy lenne érdemes szednem?"


Hogy írta fel a doki?

2015. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:

Protein bármikor mehet, az csak kaja. De edzés után nyomjad és akár reggel is. Én teszek még az esti túróhoz is picit.

A zsírégetőre meg rá van írva hogyan kell. Este ne szedd már, mert nem tudsz majd aludni.

2015. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem,hogy az emberek miért vesznek meg egy kiegészítőt,ha nem tudják,hogy mire jó / mikor miért kell használni.

Minden kiegészítőm megvásárlása előtt megbizonyosodtam arról,hogy a piacon az a legjobb ár érték arányú,és hogy az én céljaim segíti.

Remélem tudod,hogy a zsírégető étrend nélkül nem ér semmit,és hogy a fehérje mellé kell ch is,diétában grammra számolva.(Ketogén más tészta,ott természetesen szinte 0.)

2015. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fehérje mellé nem kell ch, lehet/ajánlott, de NEM KELL.
2015. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kiurult glukogen raktarak felgoltesehez nem viszel be chbt csak feherjet,akkor a szervezet megoldja a feherjebol,mert szuksege van 3 aminosavra.a leucinra valinra es izoleucinra.igy marad egy inkomplett feherjeszerkezet ami mar nem alkalmas izomepitesre.szoval igen,ajanlott.
2015. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Egy része elmehet glikogén feltöltésre. Tehát ha nincs mellette ch, akkor több fehérje kell vagy pl BCAA kell mellé. Diétában nálam így megy és problem solved. De van aki aki diétánál is tesz ch-t, csak kevesebbet. Ezt ki kell tapasztalni, hogy melyik módszer válik be.
2015. dec. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!