Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerem, ellipszis elég...

Konditerem, ellipszis elég vagy még tegyek hozzá valamit? (futás vagy bringa pl)

Figyelt kérdés

lány vagyok,heti 3x járok terembe,minden edzés után elliptikus sífutón vagyok 20 percet

elég lenne ez vagy még a pihenő napokon is mozogjak? otthon van szobabringa,kimehetek futni is de azt nem szeretem igazán,étrendem az rendben van,es a célom az enyhén kockás has



2015. dec. 29. 16:16
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Elég lehet, de szálkásításkor akár minden nap is mehet aerob edzés.
2015. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen,szálkásítani akarok

hány perig tartson az aerob edzés?

2015. dec. 29. 16:34
 3/8 Cortez70 ***** válasza:

Aerobnál a pulzus 110-130 között legyen. Így 40-60 perces az edzés.

Intenzívebb kardiónál pedig elég 20 perc. Lehet intervallumos is.

2015. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem maradok akkor az intervallumosnál,abból elég 20-25 perc max
2015. dec. 29. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
viszont a zsírégetéshez a szervezetnek idő kell, és a rövidebb, de intenzív mozgással nem tudod erre sarkallni a tested.
2015. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

masfel ora kondi utan szoktam 20 percet ellipszisen lenni heti 3x,csak pihenő napon is kellene e valamit csinálni azt kerdeztem

jah en intervallumal fogytam 22 kgt meg a jo etrendel

2015. dec. 29. 17:00
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
De tud vele zsírt ègetni. Intervallumnál utóègetès van (after burn). Meg ha ezzel kalória mínuszban van, akkor fogyni fog zsírból.
2015. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó az intenzív intervallum edzés?Egyre több cikkben azt írják az a zsírégetés királya.
2015. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!