Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak én gondolom, hogy a...

Csak én gondolom, hogy a lábak a legfontosabbak?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból...Szóval rengetegen vannak, akik a láb gyakorlatokat elhanyagolják, mondván a karok és a mell a legfontosabb. Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de én ha nincs is időm pl egy héten megedzeni mindent, én inkább lábra edzek, és kihagyok valami mást, akár a karok edzését is ha kell.

Szerintem írtó sz.rul néz ki valaki, hogy ha a lábai vékonyak. Fordítva szerintem még előnyös is, mármint ha a láb izmosabb a felsőtesthez képest.

Nekem a lábak edzése az első helyen áll.


2015. dec. 30. 13:08
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nekem minden fontos, nincs legfontosabb.
2015. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván fontos, meg hülyén is néz ki, ha valakinek girnyó lába van, de amúgy a törzs a legfontosabb a gerinc miatt, meg hát ha erős a törzs, akkor erős minden :D
2015. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincs legfontosabb, de a divatból edző srácnak a láb mindegy, legalábbis azt hiszi, aztán mikor nagyon aránytalan lesz, edzeget majd rá. A másik ok, hogy az kemény, nem pipiskedés.
2015. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az is hülyén néz ki, ha a láb sokkal izmosabb, mint a felső tested. Az arányosságra kell törekedni.
2015. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel.Ugyanolyan fontos a láb mint a többi testrész,de nem fontosabb.
2015. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyformán fontos. Ha mégis sorrendet kellene felállítani, akkor az kerüljön az első helyre, ami a legjobban le van maradva. Ez az emberek többségénél általában a mell, vagy a láb, a karral szokott a legkevesebb gond lenni.
2015. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké persze, minden fontos. Csak arra akarok kilyukadni, hogy ha (elméletileg) választani kellene, akkor inkább már a lábaim legyenek izmosabbak, mint a felső test. A 100m-es, 200m-es futóknak is kissé aránytalan, a lábaik izmosabbak a felsőtestükhöz képest (nem mindnek), és szerintem jó formájik van így is.
2015. dec. 30. 13:45
 8/14 anonim ***** válasza:
A mellem a legjobb, kar okés, comb rendben, de a vádli szarakodik. Nálam a vádli ami kényes, szóval szeretem szívatni vele magam.
2015. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én esztétikai érzékem szerint egy nőnek (mivel én az vagyok) legyen jó karja, a kigyúrt női láb nem jön be, az legyen normálisan izmos. Nyilván edzeni kell mindenre, a pipaszár láb elég siralmas, főleg, hogy a comb tele van nagy izmokkal, ezért sem értem, milyen életet él az, akinek hangsúlyozottan nem izmos. Nekem a lábammal van a legkisebb bajom (bár nekem még szálkásodnom kell s totál kezdő vagyok), nekem a váll és a bicepsz, ami esztétikát tekintve fontos :D Plusz a has, mert az rém gyenge, a törzsizmok nem az esztétika miatt fontosak...


Férfiakon is a normális, egyenletesen fejlett izomzatot szeretem, s itt is megjelenik az ízlésem, a karok extrém fontosak, a láb pedig nekem nem tetszik, ha nagyon izmos, persze ha a test többi része igen izmos, akkor a lábnak is muszáj, de legalább ne húzzon el.

Az extrém izomzat pedig eleve nem tetszik, de az ritka abban a körben, ahol mozgok, max. képen láthatok ilyesmit.

2015. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Cortez70 ***** válasza:
Ezen megint sokat lehetne vitàzni, hogy kinek mi az extrém izomzat. ;)
2015. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!