Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak én gondolom, hogy a...

Csak én gondolom, hogy a lábak a legfontosabbak?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból...Szóval rengetegen vannak, akik a láb gyakorlatokat elhanyagolják, mondván a karok és a mell a legfontosabb. Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de én ha nincs is időm pl egy héten megedzeni mindent, én inkább lábra edzek, és kihagyok valami mást, akár a karok edzését is ha kell.

Szerintem írtó sz.rul néz ki valaki, hogy ha a lábai vékonyak. Fordítva szerintem még előnyös is, mármint ha a láb izmosabb a felsőtesthez képest.

Nekem a lábak edzése az első helyen áll.


2015. dec. 30. 13:08
1 2
 11/14 Glacierous ***** válasza:
100%
Nekem minden egyformán fontos.De tény,hogy a hétköznapi életben nagyobb hasznát veszed egy erős lábnak,mint egy erős mellnek.
2015. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a törzs és a láb a legfontosabb, már csak egészségügyi szempontból is.
2015. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem alapból erős mellem volt a genetikám miatt, aztán volt haszna. Bár a combom se rossz. A vádlim ami annyira nem jó, de ha 10 kilóval nehezebb lennék, akkor már jobban nézne ki.

Az átlag ember szerint meg az az erős, aki nagydarab meg vastag a karja. Az már mindegy, hogy zsír vagy izom.

2015. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami csak a hétköznapi életet illeti s nem az esztétikát, ott a legtöbb embernek mindenféle edzés nélkül is megfelelnek az izmai, nem valami aktív a mai ember, épp ez az, azért kell legalább edzeni... Nekem egy erősebb kar tuti jól jönne, erősebb has- és hátizom is, de a lábammal semmi bajom e téren, el nem tudom képzelni, mire kéne erősebb, bár tény, hogy bizonyára igen kicsi vagyok hozzá. S amúgyis a lábam húzott el a többitől attól, hogy sosem sportoltam semmit, csak túráztam. Attól még biztos gyenge, de a többi részem pláne s nem tűnik fel, hogy szükségem lenne erősebbre.
2015. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!