Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igazán kemény saját testsúlyos...

Igazán kemény saját testsúlyos edzés mellé a diéta hülyeség? Az ép ész ezt mondja.

Figyelt kérdés

Igazán vékony vézna kölyök vagyok, ezért edzek keményen fegyencedzéssel, addig ismételve a sorozatokat amíg bírom. Megfigyeltem hogy ha ilyen tempóban edzel akkor sokkal többet tudsz majd enni mint régen,(és ami azt illeti akarsz is.)


Felmerül a kérdés hogy hol a logika a diétában? A szervezetednek és az izmaidnak kell mindenféle tápanyag a fejlődéshez. A régmúlt testépítői nem diétáztak, sőt, úgy tudom az a hatalmas darab magyar súlyemelő sem tart be semmilyen diétát mégis világbajnok.


Mi értelme van a diétának mondjuk, (Csak példa:) egy jó babgulyás, egy tányér pogácsa, plusz mondjuk egy másik tál palacsinta helyett?



2016. jan. 2. 12:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepek alatt én is lazultam kajában, ch alacsonyabb is volt mint szokott, de több zsír ment, saláták, húsok, kaszinótojás meg hasonlók formájában.
2016. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Cabelas_xD ***** válasza:

A súlyemelőt ne rakd össze egy saját testsúllyal edző mellé, végképp nem melléd! Ha van egy kis eszed, rájössz hogy az erőemelő nem a saját súlyával dolgozik hanem tárcsákkal,félkezesekkel, lapsúlyokkal, kétkezesekkel.

És diétázni csak akkor kell, ha bezsírosodtál, de mit tudom 12-15 % zsírfelesleg van rajtad, az még nem nagy para.

2016. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Azért raktam össze a súlyemelőt a saját testsúllyal gyúróval, mert tök mindegy mit edzel, az izom ugyanabból épül fel, ő meg tiszta háj (elnézést :D) és még is pokolian erős.


Igazából nem a látszatért edzem, hanem az erőért, és próbálok úgy tenni hogy maradjak mozgékony is.


Akkor ezennel szeretnélek titeket megkérdezni. Mit is kéne ennem hogy gyorsabban haladjak? Súlyfelesleg még nem igazán van, izomzat is alap.

2016. jan. 3. 10:02
 14/38 anonim ***** válasza:
75%
Elárulom neked, ha egy súlyemelő leszálkásítana, ő is kib.szott jól nézne ki, viszont elég nehéz lenne megemelnie egy autót pl napi 150gr ch-s diétán.
2016. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
75%
Súlyemelő/erőemelő, összekevertem őket, de egyébként a súlyemelők többsége meg pont nem dagadt, mert ott az egyén tömege is számít, nem csak a megmozgatott súly.
2016. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Cortez70 ***** válasza:
69%
Van is olyan súlyemelő, aki jól néz ki testépítő mércével nézve is, és erős is. Dmitry Klokov. Keressetek rá.
2016. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Erősemberek között is van olyan, aki elég bika:

mariusz pudzianowski

2016. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Cortez70 ***** válasza:
69%
Igen, ő formára is rendben volt.
2016. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Igen, értem, de kérlek adjatok választ az utolsó kérdésemre. :D


Annyira nem vagyok jártas a témában, és nem is tervezem, csak erősebb akarok lenni. :)

2016. jan. 3. 17:23
 20/38 Cortez70 ***** válasza:
100%
Mi értelme a diétának? Annyi, hogy ha zsíros vagy, akkor azzal majd tudod csökkenteni. Ennyi. A Te döntésed.
2016. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!