Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vizsgaidőszak utáni tűzoltás?

Vizsgaidőszak utáni tűzoltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szűk 1 éve kezdtem edzeni, majd az ősszel az egyetem miatt vidékről Pestre költöztem. Szeptembertől magamra főztem (ameddig volt rá időm), aztán próbáltam viszonylag normális helyeken étkezni, emellett heti 3x ment a súlyzós edzés.

December eleje óta azonban (várhatóan január közepéig) a vizsgaidőszak miatt csak heti 1 edzésre van időm, mert elég nehéz szakra járok, és az első félév folyamatos tanulása ellenére szórják az embereket.

Emellé még jött a karácsonyi zabálás, és hopp, a jól kordában tartott, viszonylag szálkás fizikum (13%os testzsír körüli) el is tűnt elég rendesen (mérés alapján 15.5%).

Kérdésem, hogy vizsgaidőszak után hogy álljak neki ismét az edzésnek? Folytassam a tömegnövelés, vagy fogjam vissza inkább a ch-t hogy lemenjen a zsír?

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.

20/F



2016. jan. 3. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudjuk megmondani, nem látjuk hogy nézel ki, plusz van aki ilyenkor még simán tömegel, másnak ez már sok, ő inkább diétázik. Ezt te tudod megítélni.
2016. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HarciCsiga ***** válasza:
En atvaltanek minimalista edzesre
2016. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet és egyből megmondjuk.
2016. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is elég húzós egyetemre járok, túl vagyok már pár szigorlaton.

A kaját úgy lődd be, hogy kb szinten tarts, most első a mentális teljesítmény, ami kevésbé megy jól kalóriadeficitben.

Én úgy szoktam nyomni, hogy reggel 6-kor kelek és így tanulok a nap folyamán és kb 23 órakor fekszem. Az a tapasztalatom, hogy pihenőkkel tarkítva is egy nap max 8-8,5 órát lehet tanulni. Edzésen derékra, hasra edzek mindig más izmok mellett és kardiózom 25-30 percet, akkor tisztul ki igazán az ember feje. Minden másnap edzek, legalábbis próbálok lejutni. A kaja félig szemét, félig nem kábé.

Erre majd február elején visszatérünk, addig a tanulás legyen az első.

2016. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!

Sajnos kepet kesziteni jelenleg nincs lehetosegem de

[link]

Kb ilyesmi vagyok en is, mint a kepen a 15-os faszi, azzal a kulonbseggel, hogy egy nagyon kicsivel ,,kisebb" kiadasban.

2016. jan. 7. 00:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben mindeképp folytasd a tömegelést vizsgák után.
2016. jan. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!