Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Abba kell hagynom a konditermi...

Abba kell hagynom a konditermi edzést, de szeretném valamivel karbantartani magamat továbbra is, ti mit ajánlotok? Saját testsúly nekem unalmas

Figyelt kérdés
Gyerekkori álmom teljesült és nemzetközi kamionos leszek, 4 kezezni fogok, szóval nem sűrűn leszek terem közelben, valami olyan kellene ami elfér egy sporttáskában, kettlebell-en kívül még mit ajánlanátok?

2016. jan. 5. 08:29
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Én egy erős gumiszalaggal is le tudok edzeni ha nincs súlyzó. Mondjuk nekem nem unalmas a saját testsúlyos edzés sem.
2016. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csinálok én is sok saját súlyos dolgot, csak szeretem színesebbé tenni az edzést, a gumiszallag jó ötlet, az smr hengert privátban írta valaki, az is jó már egy ideje akarok beszerezni egyet, csak lusta vagyok.

De jöhetnek még ötletek.

2016. jan. 5. 09:13
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
majd biztos ír más is. Nekem ez megy, ha nyaralok: keresek egy helyet ahol tudok húzódzkodni, tolódzkodni + a gumiszalagos edzés.
2016. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Saját testsúly, gumiszalag, de tudok kamionost akli berakott egy rudat, 100 kiló tárcsával, egy szerelhető kézisúlyzóval, és viszi mindenhová :D
2016. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyedül ez elmenne, de 4kezezünk, szóval 2-en vagyunk a tyúkketrecben, úgy beszéltük meg lehendő kollegával, hogy a kaján és szüks3ges dolgokon kívül egy normál méretű sporttáska lehet fejenként.
2016. jan. 5. 10:52
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Még bedobhatsz a táskába egy trx kötelet is, ha van ahová beakasztani. Azzal is lehet jót edzeni.
2016. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pege1992 válasza:
Haskerék vagy más néven medicin roller. Szerintem az egyik legjobb és leghatásosabb eszköz, persze sok kitartással, mert nem egyszerű. Megdolgoztatja a lábat, karokat, hátat, mellet és legfőképpen a hasizmot.
2016. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cabelas_xD ***** válasza:
Cortez jól írta, gumiszalaggal a felsőtest szinte összes izmát le lehet edzeni úgy ahogy, alsó testre meg marad a guggolás, Sissy guggolás, kitörés, próbáld meg a fél lábas guggolást de kitartással minden elérhető.
2016. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a hogyannal nincs gondom, eszközöket keresek amikre esetleg nem gondolok, vagy esetlegesen nem ismerek.
2016. jan. 5. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!